Kvietimas: psichologo paskaita „Kas valdo mano emocijas?“

LKD kviečia jus į paskaitą „Kas valdo mano emocijas?“ nuotoliniu būdu per ZOOM programą. Paskaitos metu kalbėsime, kaip teisingai išsakyti savo mintis ir jausmus, kad kitas žmogus suprastų, kaip ginčytis, bet nesusipykti ir kartu rasti sprendimą.

Kaip galvojate, ar mes visi vienodi ar skirtingi? O kaip atrodytų mūsų gyvenimas, jeigu visi atrodytume, galvotume ir elgtumėmės vienodai? Ar būtų įdomu bendrauti? Iš tiesų kiekvienas skiriamės ne tik savo išvaizda, bet ir savo charakteriu, mintimis, savo gyvenimo patirtimi. Ir tokiems skirtingiems žmonėms reikia bendrauti, draugauti, kurti šeimą, kartu dirbti, mokėti susitarti. Ar esate sakę: "Jis niekada man nepadeda" arba "Ji visada barasi / skundžiasi / apkalba ir pan."? Dažnai, kai žmogui tai pasakai, jam nepatinka tai girdėti, taip?

LKD kviečia jus į paskaitą „Kas valdo mano emocijas?“ nuotoliniu būdu per ZOOM. Paskaitos metu kalbėsime, kaip teisingai išsakyti savo mintis ir jausmus, kad kitas žmogus suprastų, kaip ginčytis, bet nesusipykti ir kartu rasti sprendimą. Diskutuosime, kas valdo mūsų emocijas, aš pats ("aš supykau") ar kažkas kitas ("mane supykdė"), taip pat kam reikia pykčio ir kitų jausmų.

Nori dalyvauti? Niekur eiti nereikia. Vyks 4 paskaitos skirtingu laiku, registruokis ir pasirink sau patogų laiką, taip pat būtinai į kompiuterį įsirašyk ZOOM programą. Prieš paskaitą į savo el. paštą gausi prisijungimo nuorodą ir galėsi dalyvauti. Paskaita vyks gestų kalba, paskaitos trukmė apie 1,5 val. Bus įdomu ir naudinga.

Registruokis ir dalyvauk!

BŪTINA registracija.

Registruotis galite ČIA.

Kokia jūsų reakcija?

like
4
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2