Respublikinės Valdybos posėdis

Gegužės 6 d. vyko antrasis LKD Respublikinės valdybos posėdis. Jame dalyvavo LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora, viceprezidentas Mykolas Balaišis bei valdybos nariai: Gina Ramanauskienė, Vytautas Valiauga, Monika Kumžaitė, Vytautas Pivoras ir Tomas Ivanauskas. Kviestinių asmenų teisėmis dalyvavo Surdologijos centro direktorė Jolanta Radzevič ir LKD įmonių vadovai.

Respublikinės Valdybos posėdis

Gegužės  6 d. vyko antrasis LKD Respublikinės valdybos posėdis. Jame dalyvavo LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora, viceprezidentas Mykolas Balaišis bei valdybos nariai: Gina Ramanauskienė, Vytautas Valiauga, Monika Kumžaitė, Vytautas Pivoras ir Tomas Ivanauskas. Kviestinių asmenų teisėmis dalyvavo Surdologijos centro direktorė Jolanta Radzevič ir LKD įmonių vadovai.

Trumpai pristatome šiame posėdyje priimtus nutarimus.

Patvirtinti LKD įmonių balansai

LKD įmonių UAB „Vikada“, UAB „Elkada“, UAB „Neveresta“ ir UAB „Atropa“ vadovai pateikė savo veiklos ataskaitas ir balansus, kuriuos po svarstymų patvirtino valdybos nariai.

Keičiasi VšĮ Surdologijos centro pavadinimas

VšĮ Surdologijos centro direktorė Jolanta Radzevič pristatė centro veiklos ataskaitą. Centro direktorė džiaugėsi, kad buvo įgyvendinti visi numatyti projektai. Buvo išleistas susidomėjimo sulaukęs leidinys „Gestų kalbos metamorfozės Lietuvos kurčiųjų draugijos istorijoje“, organizuotas viešas leidinio pristatymas. Bendradarbiaujant su NordPlus parengtas projektas „Videopasakos gestų kalba“. Tai sudėtingas projektas, turintis daug pranašumų ir pareikalavęs nemažai pastangų, bet rezultatas pasiteisino – išverstos septynios vaizdo įrašų pasakos. Prie pasakų vertimo prisidėjo ir vaikai. Visi projektai sėkmingai įgyvendinti ir toliau tęsiama veikla įgyvendinant kitus užsibrėžtus tikslus.

Priimtas nutarimas dėl pavadinimo keitimo, nes Surdologijos centro pavadinimas neatspindi, kokia veikla vykdoma. Naujas pavadinimas - Lietuvių gestų kalbos institutas - akcentuoja, kad įstaiga vykdo veiklą, susijusią su gestų kalba. Taip pat keisis įstatai ir logotipas.

Kiti nutarimai

Valdybos posėdyje taip pat patvirtinta 2018 m. LKD veiklos ataskaita, kuri buvo pristatyta  LKD XXVIII suvažiavime. Taip pat diskutuota dėl susitikimų su bendruomenėmis prieš suvažiavimą, patvirtintos datos, kada bus rengiami susitikimai didžiųjų Lietuvos miestų reabilitacijos centruose.

Per posėdį taip pat patenkinti prašymai dėl paramos veikloms vykdyti.

Diskutuota ir  apie LKD nario kortelės naudą. Tarptautinės kurčiųjų savaitės metu bus teikiamos nuolaidos joms įsigyti, apie jas bus paskelbta vėliau. Dar neturite nario kortelės? Ją galite įsigyti savo apskrities kurčiųjų reabilitacijos centre.

LKD info

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0