Nemokamos finansinės konsultacijos kurtiesiems

Informacija apie teikiamas nemokamas finansines konsultacijas kurčiųjų bendruomenės nariams.

 

Žmogus per metus turi skirti bent 1 valandą savo finansinių dokumentų ir sutarčių peržiūrai – per šį laikotarpį gali pasikeisti jūsų turimų sutarčių sąlygos, atsirasti naujų mokesčių ar kompensacijų ir t.t. Tad net jei šiuo metu jūs neturite jokių finansinių įsipareigojimų ar problemų, savo finansais reikia pasirūpinti iš anksto.

Norint patiems susigaudyti finansų srityje, reikia būti finansiškai raštingiems – turėti žinių ir kaip uždirbti pinigus, ir kaip tinkamai juos panaudoti, pvz., investuoti, taupyti ir kt. Žinoma, patiems susigaudyti, kaip tinkamai elgtis su savo pinigais, gali būti sudėtinga, todėl gerai turėti finansų konsultantą – asmenį, kuris pakonsultuos, padės tinkamai sutvarkyti savo finansus.

Šiemet LKD pradėjo bendradarbiauti su finansinių konsultacijų įmone „Finansinių sprendimų agentūra“ (FSA). Ši įmonė teikia plataus spektro konsultacijas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Visas FSA teikiamų paslaugų sąrašas ČIA.

Pirmines finansines konsultacijas NEMOKAMAI kurčiųjų bendruomenės nariams teikia FSA Šiaulių skyriaus specialistė Indrė Matiejauskė. Konsultacijos trukmė – apie 1 val. Kreiptis dėl konsultacijos gali kurtieji ir neprigirdintieji iš visos Lietuvos. Konsultacijos vyksta: gyvai – Šiauliuose, nuotoliniu būdu – per programą Zoom.

 

Dėl finansinės konsultacijos kreiptis:

FSA specialistė Indrė MATIEJAUSKĖ

Tel. Nr.: +37064101756

El. p.: indre.matiejauske@fsa.lt

 

 

Kaip susitarti dėl konsultacijos?

Pirmiausia reikėtų kreiptis į FSA specialistę I. Matiejauskę telefonu arba el. paštu:

  • jei kreipiatės telefonu, skambinkite per gestų kalbos vertėją ir pokalbio metu susitarkite dėl konsultacijos datos bei laiko bei pobūdžio – gyvai ar nuotoliniu būdu – tiek su FSA specialiste, tiek su gestų k. vertėju(-a);
  • jei kreipiatės el. paštu, pirmiausia susitarkite su FSA specialiste dėl tikslios konsultacijos datos ir laiko bei pobūdžio – gyvai ar nuotoliniu būdu, o suderinus patys užsisakykite gestų kalbos vertimo paslaugą.

Suderinus konsultaciją nuotoliniu būdu, FSA specialistė jums į el. paštą atsiųs prisijungimo prie Zoom pokalbio lango nuorodą. Būtinai ją patys persiųskite ir atsakingam Lietuvių gestų kalbos vertimo centro teritoriniam skyriui, kurio vertimo paslaugą užsisakėteKilus klausimų, kreipkitės nurodytais kontaktais į FSA specialistę.

 

Nelaukite, kol turėsite finansinių problemų – savo finansais ir finansine situacija tinkamai pasirūpinkite iš anksto!

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
4
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0