"Stop juosta" laidos - su vertimu į gestų kalbą

TV laidos "Stop juosta" kūrybinė komanda pristato 30 naujų laidų su vertimu į gestų kalbą.

 

TV laidos „Stop juosta“ kūrybinė komanda turi gerą naujieną visiems, kas domisi Lietuvos tarpukario architektūra ir Lietuvos istorija - jau parengta 30 naujų TV laidų „Stop juosta“ su vertimu į lietuvių gestų kalbą.

Šiose laidose pristatomi architektūriniai maršrutai po įvairius Lietuvos miestelius: Raseinius, Marijampolę, Biržus, Mažeikius, Palangą, Alytų ir kitus miestelius, esančius visoje Lietuvoje. Laidose pasakojama apie tų miestelių architektūros, pastatų istoriją, taip pat kultūrinį paveldą, tradicijas.

Nors iki šių dienų išlikę nemažai modernizmo architektūros Lietuvos regionuose, mažuose miesteliuose, bet jie dažnai jau yra pamirštami arba galbūt net nėra žinomi – žmonės praeina pro pastatą ir net nežino, kad jis labai svarbus Lietuvos istorijai. Ypač svarbu atkreipti dėmesį į Lietuvoje esančius UNESCO pasaulio paveldo objektus. Visa tai pasakojama „Stop juosta“ laidose.

Visos 30 laidų patalpintos vienoje vietoje – Youtube grojaraštyje. Laidas įsijungti ir stebėti galite bet kada, kada turite laisvo laiko.

 

LAIDAS ŽIŪRĖTI ČIA

 

 

Laidos į gestų kalbą buvo verčiamos įgyvendinant MB "Stop juosta" vykdomą projektą „STOP JUOSTA: 30 architektūrinių maršrutų su vertimu į gestų kalbą“, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba. Projekto partneriai: Lietuvos kurčiųjų draugija ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centras.

 

Kokia jūsų reakcija?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0