NDNT: pailgintas negalios pratęsimo terminas

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba (NDNT) informuoja, kad jei asmeniui baigiasi nustatytos negalios terminas, o asmuo iš asmens sveikatos priežiūros įstaigos negavo siuntimo į NDNT, jo negalios terminas bus pratęstas automatiškai iki karantino pabaigos ir dar 90 kalendorinių dienų po jo pabaigos.

Ilgesnis laikas skirtas tam, kad asmuo galėtų spėti kreiptis į gydytoją dėl naujo siuntimo į NDNT. Visiems negalios terminas bus pratęstas automatiškai, tačiau žmonės raginami nelaukti termino pabaigos, o dėl siuntimo į NDNT į gydymo įstaigas kreiptis iš anksto.

Ir toliau visus negaliai nustatyti reikiamus dokumentus NDNT galima teikti paštu, el. paštu arba palikti prie įėjimo į NDNT teritorinius skyrius esančios pašto dėžutėse. Dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyno pildymo su asmenimis bus susisiekta telefonu arba el. paštu.

Automatiškai pratęsus negalią nauji dokumentai iškart išduodami nebus. Nauji dokumentai nebus išduodami iki karantino pabaigos ir dar 90 kalendorinių dienų karantinui pasibaigus. Ką daryti tokiu atveju? Iki tol galios išduoti anksčiau dokumentai.

NDNT informacija

Kokia jūsų reakcija?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
2
wow
1