LKD savanorių mokymai 2023

Vaizdo siužetas apie 2023 m. vykusius LKD savanorių mokymus.

 

Š. m. kovo 4-5 dienomis Kaune jau penktus metus iš eilės organizuoti LKD savanorių mokymai. Juose dalyvavo 10 kurčiųjų bendruomenės savanorių iš visos Lietuvos.

Mokymus vedė LKD viceprezidentas, mokymų vadovas Mykolas Balaišis bei LKD viešųjų ryšių koordinatorė Justina Vertelkaitė. Kviestinė lektorė – psichologė Donata Lukošienė.

Jau ilgamečiai LKD savanoriai bei pirmą kartą prie programos prisijungę asmenys kartu mokėsi komandinio darbo paslapčių, gilino savo žinias, kaip organizuoti renginius ir veiklas, kaip planuoti biudžetą, ieškoti ir pritraukti rėmėjų bei vykdyti komunikaciją. Psichologė D. Lukošienė dalyviams taip pat pravedė paskaitą, kaip įgauti ir neprarasti motyvacijos. Mokymus praturtino ne tik teorinės žinios, bet ir praktinės kūrybinės užduotys.

LKD savanoriai 2023 metais savo miestų kurčiųjų bendruomenių nariams organizuos ir vykdys įvairias veiklas. Kviečiame sekti kurčiųjų centrų naujienas ir dalyvauti LKD savanorių vykdomose veiklose.

 

 

Daugiau nuotraukų ČIA.

 

Mokymai organizuoti įgyvendinant projektą „Lietuvos kurčiųjų draugijos veiklos rėmimas 2023 metais“, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
1
dislike
0
love
3
funny
1
angry
0
sad
0
wow
0