Klaipėdos dramos teatre - kurtiesiems pritaikytas spektaklis „Antigonė“

Klaipėdos dramos teatras kviečia kurčiuosius į spektaklį su surtitrais „Antigonė“, po kurio teatre vyks ekskursija su vertimu į gestų kalbą.

 

Lapkričio 7 d. 17:00 val. kviečiame apsilankyti Klaipėdos dramos teatre. Čia vyks legendinės latvių režisierės Māros Ķimelės kurtas spektaklis „Antigonė“ su pritaikymu žmonėms, turintiems klausos negalią – spektaklis bus rodomas su surtitrais.

Antigonės istorija atkeliavo iš Antikinės Graikijos mitų. Prancūzų dramaturgas Jean Anouilh antikinį Antigonės pasakojimą perrašė Antrojo pasaulinio karo metu. Pagal jo pjesę kurto spektaklio veiksmas Antikos mito veikėjus perkelia į šiuolaikinį pasaulį, kuris kamuojamas tų pačių dilemų ir valdomas tų pačių galios trokštančių tironų kaip ir Sofoklio laikais.

Bilieto kaina – 3,75 Eur.

Prašome rezervuoti bilietus grupėmis, jei esate iš tos pačios draugijos. Vietų skaičius ribotas. Rezervuoti bilietus reikia iki spalio 27 d. el. paštu lina@kldt.lt.

Po spektaklio žmonėms, turintiems klausos negalią, bus organizuojama ekskursija po teatrą, kurios metu susipažinsite iš arčiau su spektaklių dekoracijomis, kostiumais, teatro muziejumi.

Ekskursija bus verčiama į gestų kalbą. Ekskursijos trukmė 1 val. – nuo 19.00 iki 20.00 val. Ekskursija nemokama, tačiau būtina registracija el. paštu lina@kldt.lt.

Visuose renginiuose reikalingas Galimybių pasas.

Plačiau apie spektaklį čia: ANTIGONĖ

 

Klaipėdos dramos teatro informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0