Instrukcija, kaip gauti Galimybių pasą

Pateikiame instrukciją gestų kalba, kaip gauti Galimybių pasą.

 

Instrukcija, kaip gauti Galimybių pasą

 

1. Norėdami gauti Galimybių pasą, naršyklės lange surinkite https://gpasas.lt/. Susipažinkite su sąlygomis ir taisyklėmis ir pažymėkite varnele, jei su jomis sutinkate. Spauskite „Patvirtinti tapatybę“.

 

2. Patvirtinkite savo tapatybę, naudodamiesi Elektroninių valdžios vartų platforma (per banką arba elektroniniu parašu).

 

3. Sėkmingai patvirtinę tapatybę, ekrane pamatysite, ar jums yra suteiktas Galimybių pasas.

Jeigu jums yra suteiktas Galimybių pasas, ekrane žaliame fone pamatysite užrašą „Galimybių pasas“, savo vardą, pavardę, gimimo metus, Galimybių paso išdavimo datą, jo galiojimo datą ir Galimybių paso QR kodą, kuris jums bus reikalingas Galimybių pasui patikrinti:

 

Jeigu jums nėra suteiktas Galimybių pasas, raudoname fone pamatysite užrašą „Kontaktinės veiklos ribojamos“.

 

4. Norėdami išsaugoti Galimybių pasą mobiliajame įrenginyje, ekrane spauskite „Atsisiųsti PDF“ ir išsaugokite dokumentą mobiliojo įrenginio failų saugykloje. Šį dokumentą galėsite pasiekti iš failų saugyklos bet kuriuo metu net ir neturėdami interneto ryšio.

 

5. Norėdami atsispausdinti Galimybių pasą, ekrane spauskite „Atsisiųsti PDF“ ir išsaugokite dokumentą kompiuteryje.

 

Atidarykite atsisiųstą PDF failą. PDF skaitymo programoje pasirinkite funkciją „Spausdinti“ (angl. Print). Jei kompiuterio nustatymai nebuvo pakeisti, spausdinimo funkcija veikia ir naudojant greitąją klaviatūros nuorodą CTRL+P.

 

Pasirinkite norimus spausdinimo parametrus ir išspausdinkite dokumentą.

 

Šaltinis: čia

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
4
dislike
3
love
0
funny
1
angry
3
sad
1
wow
1