KVIETIMAS: Diskusija apie negalios sampratos kaitą Lietuvoje

Kvietimas į diskusiją „Nuo atstūmimo iki išaukštinimo: negalios sampratos kaita Lietuvoje“ (su vertimu į gestų kalbą).

 

Tarptautinę žmonių su negalia dieną organizacija Lietuvos negalios organizacijų forumas (LNF) kviečia visus atvykti į restoraną „Pirmas blynas“ ir mėgaujantis užkandžiais pasiklausyti diskusijos apie negalios sampratos kaitą Lietuvoje. Negalintys atvykti kviečiami žiūrėti tiesioginę diskusijos transliaciją LNF „Facebook" paskyroje.

Diskusijoje „Nuo atstūmimo iki išaukštinimo: negalios sampratos kaita Lietuvoje“ drauge su mokslininkais ir žmonėmis su negalia bus analizuojama negalios sampratos kaita įvairiais Lietuvos istorijos etapais. Iš kur kyla negalią turinčius žmones nugalinančios nuostatos? Ar jau atsisakėme sovietmečiu įsitvirtinusios medicininės negalios perspektyvos? Koks negalios sampratos fenomenas būdingas šių dienų visuomenei?

Renginio data ir laikas: gruodžio 3 d. 17 val.

Vieta: restoranas „Pirmas blynas“ (Savičiaus g. 15, Vilnius).

! Būtina REGISTRACIJA.

Diskusijos dalyviai: Vytauto Didžiojo Universiteto ir Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslininkės – Jurga Jonutytė ir Giedrė Šmitienė (neseniai atlikto tyrimo apie negalios sampratos kaitą autorės), taip pat Lietuvos paraplegikų asociacijos teisininkas Egidijus Grigonis, humanitarinių mokslų daktarė Daiva Šidiškytė ir daininkė Jūratė Vizbaraitė.

Renginys bus verčiamas į lietuvių gestų kalbą ir tiesiogiai transliuojamas per LNF „Facebook" paskyrą.

Į restoraną „Pirmas blynas“ galima patekti tik su Galimybių pasu.

 

 

LNF informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0