Vienintelė kurčioji sunkvežimių vairuotoja Australijoje

Siužetas apie vienintelę kurčią sunkvežimių vairuotoją Australijoje Candice Lureman.

 

Brisbene gyvenanti Candice Lureman yra vienintelė Australijoje kurčia sunkvežimių vairuotoja. Ji taip pat yra organizacijos „Women in Trucking Australia“ įkūrėja, 2019 m. išrinkta krovinių pervežimo įmonės NSW metų moterimi, o 2020 m. gavusi Nacionalinės sunkvežimių asociacijos ATA metų moters apdovanojimą.

Candice bendrauja tekstiniais pranešimais, skaitydama iš lūpų, gestais ir kūno kalba – tai sudaro 70–93% mūsų visų bendravimo. Vienintelė kurčioji sunkiasvorių transporto priemonių vairuotoja, Candice yra nenuilstanti kovotoja už įvairovę ir neabejotinai parodė, kad yra daugiau nei pasirengusi vairuoti sunkvežimius.

Kaip ir jos kolegos, Candice nenuilstamai stengėsi įgyvendinti WiTA 2021 m. sunkiasvorių transporto priemonių kelių eismo saugumo kampaniją „Will YOU Be Next“. Jos metu Candice sukūrė pirmąją ir vienintelę, abejingų nepaliekančią saugaus eismo reklamą australų gestų kalba.

Trumpametražiame filme „Breaking the Sound Barrier“ Candice pasakoja apie kliūtis, su kuriomis kasdien susiduria savo darbe.

Nenuilstanti kovotoja už įvairovę kelių transporto sektoriuje, Candice šiuo metu vairuoja dviejų priekabų sunkvežimius Brisbene. Tačiau jos svajonė yra važinėti autotraukiniais visoje Australijoje.

 

Šaltinis: Australia’s only profoundly deaf female road train driver

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0