Valstybės pažinimo centre – kurtiesiems pritaikyta ekspozicija

Informacija apie kurtiesiems pritaikytą ekspoziciją Valstybės pažinimo centre.

 

2021 m. gruodžio mėn. Valstybės pažinimo centre buvo pristatytas pirmasis eksponatas, kuris yra pilnai pritaikytas klausos negalią turintiems lankytojams – tai interaktyvus stalas ekspozicijoje Laisvė spręsti ir veikti. Eksponatas išsamiai pristato prezidento instituciją ir padeda atsakyti į klausimus: ką veikia Lietuvos Respublikos Prezidentas? Kokios Prezidento galios? Kokie pagrindiniai tikslai vykdant užsienio politiką būtent šios kadencijos metu?

Informacija gestų kalba lankytojams prieinama pasinaudojus specialiai sukurtais QR kodais. Pristatymo metu interaktyvią ekspoziciją išbandęs Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas Kęstutis Vaišnora teigė, kad šis eksponatas – tai dar vienas sėkmingas informacinės aplinkos pritaikymo kurtiesiems žingsnis, kuriuo sekti drąsiai gali ne viena užsienio valstybė.

 

  

 

Idėja įgyvendinta bendradarbiaujant su Lietuvos kurčiųjų draugija ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centru. Vertimus į lietuvių gestų kalbą atliko LGKVC Vilniaus teritorinio skyriaus vertėjų komanda.

Interaktyvų stalą išbandyti gali visi kurčiųjų bendruomenės nariai. Norint apsilankyti Valstybės pažinimo centre, būtina IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

 

LKD ir Valstybės pažinimo centro informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1