Ekskursijos LR Prezidento rūmuose - su vertimu į gestų kalbą

Nuo šiol ekskursijos LR Prezidento rūmuose bus pritaikytos kurtiesiems.

 

Nuo šių metų balandžio 24 dienos ekskursijoms atveriami Valstybės pažinimo centras (VPC) ir LR Prezidento rūmai. Ekskursijos po Prezidento kanceliariją prieinamos ir žmonėms su klausos negalia – jiems ekskursijos bus verčiamos į lietuvių gestų kalbą. Registruojantis būtina nurodyti visą informaciją apie individualius asmenų poreikius.

Nemokamos ekskursijos po Prezidento rūmus organizuojamos šeštadieniais nuo 9 iki 18 val. Ekskursijos vyksta kas valandą. Grupės dydis – ne daugiau kaip 5 asmenys.

Būtina išankstinė registracija.

REGISTRACIJOS ANKETA

 

Ekskursiją taip pat galite užsakyti telefonu +370 706 64 073 (darbo dienomis) arba el. paštu ekskursijos@prezidentas.lt. Užsakymas galioja tik sulaukus patvirtinimo. Prireikus su Jumis bus susisiekta dėl papildomos informacijos.

Likus mažiau kaip 3 dienoms iki ekskursijos, užsakymai nepriimami.

Ne vėliau kaip prieš 3 dienas iki užsakytos ekskursijos dienos el. paštu ekskursijos@prezidentas.lt būtina atsiųsti ekskursijos dalyvių sąrašą, nurodant jų vardus, pavardes ir pilnas gimimo datas (metai-mėnuo-diena). Šie duomenys perduodami Vadovybės apsaugos tarnybai (duomenų tvarkytojas), kuri teisės aktų nustatyta tvarka atlieka ekskursijų dalyvių asmens duomenų patikrą.

Daugiau informacijos ČIA.

Informacinis pranešimas

 

LR Prezidento kanceliarijos informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
1
dislike
0
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0