Valstybės ir Tautiškos giesmės diena LR Prezidentūroje

Liepos 6-ąją LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora ir viceprezidentas Mykolas Balaišis dalyvavo iškilmingame šventiniame renginyje LR Prezidentūroje.

Valstybės ir Tautiškos giesmės diena LR Prezidentūroje

 

LR Prezidentūroje K. Vaišnora ir M. Balaišis pasikalbėjo su LR prezidentu Gitanu Nausėda, kad būtina didinti lietuvių gestų kalbos vertėjų etatų skaičių, be to, padėkojo prezidentui už tai, kad jis visada rodo pavyzdį – per metinius pranešimus ir spaudos konferencijas šalia jo stovi lietuvių gestų kalbos vertėjai. Prezidentas patikino, kad ir toliau tam bus skiriamas dėmesys, nes tai – vienas iš valstybės gerovės komponentų.

Renginio metu LKD atstovai taip pat bendravo ir su Lygių galimybių kontroliere Birute Sabatauskaite bei Lietuvos žmogaus teisių centro komunikacijos vadove Jūrate Juškaite apie lietuvių gestų kalbos įstatymą, žmogaus teisių pažeidimus, prieinamumą, lietuvių gestų kalbą ir kurčiųjų kultūrą.

Po šventės LKD prezidentas K. Vaišnora pasidžiaugė: „Renginyje sutikome daug pažįstamų veidų, užmezgėme ryšius, o svarbiausia - šventiškai paminėjome liepos 6-ąją ir giedojome himną lietuvių gestų kalba."

 

Daugiau nuotraukų čia.

 

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0