Svarbi informacija: kaip elgtis, kai jums skambina BPC operatorius?

Informacija visiems kurtiems ir neprigirdintiems asmenims, kurie turi savo telefone įsidiegę 112 mobiliąją programėlę.

 

Svarbi informacija: jeigu jums nutiko nelaimė ir bandėte išsikviesti pagalbą 112 mobiliąja programėle, tačiau dėl blogo ryšio vaizdas buvo neryškus ir nepavyko susikalbėti arba tiesiog žaidėte su telefonu ir netyčia išsiuntėte žinutę per programėlę, tokiu atveju visada BPC operatorius jums perskambins – ir jūs privalote atsiliepti:

  1. Jei jūs išsiuntėte žinutę ar paveikslėlį netyčia, nors nėra nelaimės, kai operatorius jums skambina, jūs privalote atsiliepti ir pasakyti: „Atsiprašau, netyčia. Pagalbos nereikia“;
  2. Jei jūs skambinote vaizdo skambučiu per 112 mobiliąją programėlę, bet nutrūko interneto ryšys ar stringa vaizdas, BPC operatorius pats iškart inicijuoja perskambinimą. Kai BPC operatorius jums skambina, jūs privalote atsiliepti ir tęsti pokalbį.

Kai matote, kad per 112 mobiliąją programėlę jums skambina operatorius, nereikia bijoti atsiliepti. Drąsiai atsiliepkite vaizdo skambučiu arba atsakykite į tekstinę žinutę. Jei suklydote, bus aišku, kad pagalbos nereikia.

Taip pat primename, kad žaisti ir siuntinėti paveikslėlius ar žinutes 112 mobiliąja programėle negalima – už tyčinį BPC darbuotojų ir pagalbos tarnybų pareigūnų darbo trukdymą gresia piniginės baudos.

 

BPC informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0