Raven Sutton pakeitė realybės šou „The Circle“ istoriją

Pirmą kartą realybės šou „The Circle“ dalyvauja kurčia mergina.

Raven Sutton pakeitė realybės šou „The Circle“ istoriją

 

Gruodžio 28 d. „Netflix“ pradėjo transliuoti 5-ąjį realybės šou „The Circle“ (liet. „Ratas“) sezoną. Pirmą kartą šou istorijoje jame dalyvauja kurčia mergina Raven Sutton, kartu su gestų kalbos vertėju bei artimu draugu Paris McTizic.

„The Circle“ yra populiarus „Netflix“ realybės šou, kuriame varžosi dalyviai, keletą savaičių gyvenantys tame pačiame daugiabutyje. Įdomu tai, kad šou dalyviai nemato ir negirdi vienas kito, kol žaidimo taisyklės to neleidžia. Visą laiką jie bendrauja tik specialiai sukurtoje socialinio tinklo platformoje, kur reguliariai vertina vienas kitą, kad pamatytų, kas pasilieka, o kas yra „užblokuojamas“ ir iškrenta iš žaidimo. Vieni žaidėjai yra savimi, o kiti susikuria netikras anketas ir apsimetinėja kitais žmonėmis – ir visa tai dėl 100 tūkst. dolerių piniginio prizo!

Jei norite sužinoti daugiau apie Raven, skaitykite toliau!

 

Raven Sutton kartu su Paris McTizic, Netflix nuotr.

 

Raven (27 m.) yra socialinė darbuotoja, šokėja, performerė iš Merilando. Ji yra baigusi Galaudeto universitetą.

Jau keletą metų mergina konsultuoja įmones ir įstaigas, kurios nori sukurti įvairias neįgalumo strategijas, kad jų organizacijos būtų įtraukesnės ir prieinamesnės klausos negalią turintiems asmenims.

Raven yra kurčia nuo gimimo. Kaip pati sakė prisistatymo metu: „Aš esu trečios kartos kurčioji šeimoje. Dalyvauju, nes noriu reprezentuoti kurčiųjų bendruomenę TV ekrane.“

Mergina prisipažino, kad realybės šou „The Circle“ žiūrėjo nuo pat pirmojo sezono ir dažnai pagalvodavo, kaip pati elgtųsi, jei dalyvautų žaidime. Ji norėjo pamatyti ir kurčią dalyvį ekrane, bet užuot laukusi, kol kažkas kitas išdrįs tą padaryti, Raven nusprendė – ji pati nori sudalyvauti!

Nors Raven sako, kad gali kalbėti balsu, bet pati mieliau renkasi bendrauti savo gimtąja amerikiečių gestų kalba (ASL). Savo Instagram paskyroje ji yra rašiusi: „Aš esu kurčia jau 27 metus, bet didžiąja mano gyvenimo dalį žmonės manim netikėjo. Jie man dažnai sakydavo, kad aš apsimetinėju kurčia, nes galiu kalbėti. Žinoma, yra daug žmonių, kurie neišmano kurčiųjų kultūros ir tiesiog nuoširdžiai domisi. Kiti uždavinėja nepagarbius klausimus. Aš pati 10 metų lankiau kalbos terapiją, bet labai jos nekenčiau. Vieni kurtieji gali kalbėti, kiti ne (arba patys renkasi nekalbėti). Tai nedaro vienų kurčiųjų geresniais už kitus. Gebėjimas kalbėti balsu nepadaro manęs mažiau kurčia ar labiau girdinčia.“

 

Realybės šou The Circle stop kadras, Netflix nuotr.

 

Raven yra aktyvi kurčiųjų teisių gynėja ir tam puikiai išnaudoja TikTok, Instagram bei Twitter socialinius tinklus. Savo „Instagram“ paskyroje ji turi beveik 50 tūkst. sekėjų, ir šis skaičius greičiausiai padidės, kai žmonės pamatys ją realybės šou. Raven reguliariai dalijasi vaizdo įrašais ir asmenukėmis, kad didintų supratimą jai svarbiomis temomis ir informuotų žmones apie naujausius savo projektus. Raven TikTok paskyrą seka daugiau nei 85 tūkst. žmonių, o pati sako besinaudojanti šia platforma, nes „nori gerai praleisti laiką ir padaryti TikTok prieinamą kurtiesiems“. Galite sekti ją @bluejay19xx.

 

Kaip sekasi Raven varžytis su kitais „The Circle“ dalyviais dėl didžiojo prizo, galite stebėti įsijungę „Netflix“.

 

 

Šaltiniai: www.netflixlife.com; www.sportskeeda.com; www.realitytitbit.com

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0