Lukas Narbutas: karjera IT kompanijoje

Vaizdo siužetas ir interviu su Luku Narbutu apie karjerą IT kompanijoje.

 

,,Telesoftas" - tai inovatyvi įmonė, teikianti įvairias IT paslaugas ir sprendimus. Kompanija garsėja savo profesionalumu ir moderniais požiūriais į technologijas. Kurčiųjų bendruomenės narys Lukas Narbutas yra šios kompanijos darbuotojas, dirbantis jau penkerius metus. Šiame straipsnyje susipažinsime su Luku Narbutu, kuris dirba IT sistemos administratoriumi. Lukas dalijasi savo darbo patirtimi, atsakymais į klausimus apie darbą ir iš arčiau aprodo savo darbo vietą.

Lukas yra IT sistemos administratorius. Prašytas plačiau pasidalinti, kas tai yra, sužinojome, jog šiame darbe jis yra atsakingas ne tik už serverių priežiūrą, atsarginių duomenų saugojimą, licencijų peržiūrą, bet ir atlieka kitas su IT administravimu susijusias funkcijas.

Lukas akcentuoja, kad IT sektoriuje pastoviai vyksta technologijų pokyčiai, tad labai svarbu nuolat tobulėti. Jis išskiria, kad jo įmonė bendradarbiauja su stambiomis įmonėmis, įskaitant Tele2, Sanitex ir kitas. Pašnekovas pabrėžia, kad jo įmonės darbuotojai yra įsitraukę į projektus, kuriuose sprendžiamos kitų įmonių problemas.

Lukas įsileidęs LKD atstovus į įmonę, ne tik aprodė savo darbo vietą, bet ir atskleidė, jog įmonės darbuotojai darbo metu gali naudotis įvairiomis pramogomis ir paslaugomis, tokiomis kaip stalo futbolas, kompiuteriniai žaidimai, boksas, masažo kėdė ir netgi turi galimybę į darbą atsivesti augintinius. 

Pašnekovas teigė, jog neturi jokių komunikacijos barjerų bendraujant su kolegomis, pabrėždamas, jog naujos technologijos atvėrė galimybę lengviau ir paprasčiau komunikuoti su kitais ir integruotis darbo vietoje. Lukas naudojasi programėlės pagalba, kuri tiesiogiai generuoja titrus žmogui kalbant, kaip tai atrodo, matyste šiame vaizdo siužete.

Lukas Narbutas nori paskatinti tuos, kurie turi svajonę dirbti IT sektoriuje, prisijungti prie jo komandos ir akcentuoja, jog kurtieji tikrai turi galimybę siekti karjeros IT, jei tik yra motyvuoti, atkaklūs ir pasiryžę daug mokytis. 

Visas pokalbis su Luku Narbutu  – vaizdo siužete.

LKD informacija

 

Kokia jūsų reakcija?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0