Įvyko paskutinis šiais metais LKD Valdybos posėdis I 2023-11-29

LKD Prezidentė pateikia informacija apie 2023 m. lapkričio 29 d. įvykusio LKD Valdybos posėdžio priimtus nutarimus.

 

Svarbiausi LKD Valdybos priimti nutarimai:

1. Panevėžio įmonė UAB ,,Elkada” skelbia bankrotą; 
Buvo aptarta Panevėžio įmonės UAB ,,Elkada” situacija. Situaciją pristatė likvidatoriaus pareigas einantis UAB ,,Neveresta” ir UAB ,,Atropa” direktorius Martynas Lankutis. Pastato parduoti nepavyks, nebėra galimybių padengti skolas, nes įmonės rezervas nedidelis, pastato vertė nukritusi, dėl to pagal Akcinių bendrovių įstatymą privalu skelbti įmonės bankrotą. Detaliai apie šią situaciją buvo pristatyta ankstesniame straipsnyje. Daugiau informacijos galite rasti čia. 

Vienbalsiai nutarta likvidatoriui Martynui Lankučiui pateikus raštą apie situaciją UAB „Elkada“, pripažinti UAB „Elkada“ nepajėgia vykdyti finansinių įsipareigojimų ir inicijuoti kreipimąsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo.


2. Dėl VšĮ Respublikinio kurčiųjų reabilitacijos centro likvidavimo;
Ankstesnio posėdžio metu buvo pasiūlyta likviduoti VšĮ Respublikinį kurčiųjų reabilitacijos centrą, kadangi centras neneša jokios vertės, nėra tikslinga šiuo metu jį išlaikyti. Tuo metu, kai ji buvo įsteigta, buvo teikiami projektai ir dalyvavo įvairiuose konkursuose. Dabar LKD savarankiškai gali teikti ir vykdyti projektus. Šiuo metu veikla yra sustabdyta. Planuojama likvidatorę paskirti Mariją Židonienę.

Vienbalsiai nutarta pradėti Lietuvos kurčiųjų draugijos įstaigos VšĮ „Respublikinis kurčiųjų reabilitacijos centras“ likvidavimo procesą, taip pat, įstaigos likvidatoriumi paskirti Mariją Židonienę.

 

3. Atsistatydino VšĮ Šiaulių kurčiųjų centro direktorė Vestina Rubcovienė.

Jos vietą laikinai užima Vilma Dapšauskienė, kuri išrinkta naująja Centro direktore bei LKD Šiaulių skyriaus vadove iki sekančio LKD Respublikinės Valdybos posėdžio, t.y. iki vasario 21 dienos;

Vienbalsiai nuspręsta dėl Vilmos Dapšauskienės priėmimo į VšĮ Šiaulių kurčiųjų centro direktorės pareigas nuo 2024 gruodžio 1 dienos iki 2024 vasario 21 dienos.  

 

 

4. Dėl Valdybos posėdžių datų tvirtinimas 2024 metams;
Pirmojo posėdžio data - vasario 21 diena (trečiadienis)
Antrojo posėdžio data - balandžio 10 diena (trečiadienis)
Trečiojo posėdžio data - rugsėjo 11 diena (trečiadienis)
Ketvirtojo posėdžio data - lapkričio 27 diena (trečiadienis).

LKD informacija

 

Kokia jūsų reakcija?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0