LKD vadovai apsilankė Latvijos kurčiųjų draugijoje

Informacija apie Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) vadovų vizitą Latvijos kurčiųjų draugijoje.

LKD vadovai apsilankė Latvijos kurčiųjų draugijoje

 

Spalio 7 d. LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora ir viceprezidentas Mykolas Balaišis lankėsi Latvijos kurčiųjų draugijoje, kur susitiko su šios organizacijos prezidentu Edgars Vorslovs bei viceprezidentais Ivars Kalnins ir Brigita Lazda.

Susitikimo metu Latvijos kurčiųjų draugijos prezidentas papasakojo LKD vadovams apie Latvijos kurčiųjų bendruomenės pasiekimus, šios šalies kurčiųjų draugijos ir kurčiųjų reabilitacijos centrų veiklą, o LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora ir viceprezidentas Mykolas Balaišis pristatė mobiliąją skubios pagalbos numerio 112 programėlę ir net parodė, kaip ši aplikacija veikia praktiškai. Latvijos kurčiųjų draugijos prezidentas patikino, kad labai norėtų, jog tokia programėlė būtų prieinama kurtiesiems ir Latvijoje.

 

 

Ar žinojote, kad 2020 metais Latvijos kurčiųjų draugija minėjo organizacijos 100-metį ir šios šventės proga išleido Latvijos kurčiųjų bendruomenės istoriją menančią knygą "Laika zīmes" (liet. "Laiko ženklai"), o organizacijos archyve saugoma daugiau nei 2 tūkst. paslaugas gaunančių kurčiųjų asmenų bylų?  LKD atstovams buvo labai įdomu apsilankyti Latvijos kurčiųjų draugijoje ir visa tai pamatyti.

Susitikime taip pat dalyvavo ir LKD viešųjų ryšių koordinatorė Justina Vertelkaitė bei gestų kalbos vertėja Justina Naujokaitytė.

Daugiau nuotraukų ČIA.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0