Darbą pradeda jaunimo darbuotojai

Informacija apie jaunimo darbuotojus ir jų veiklą.

Darbą pradeda jaunimo darbuotojai

 

Šiandien Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD) kartu su Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija (LKJA) pradeda bendrą projektą „Lietuvos kurčiųjų jaunimo bendruomenė: MES esame, MES galime!“. Projekto įgyvendinimo metu didžiuosiuose Lietuvos miestuose bus įdarbinti šeši klausos negalią turintys jaunimo darbuotojai. Šie darbuotojai rūpinsis savo miesto kurčiųjų jaunimo bendruomene: teiks informaciją, spręs kylančias problemas, organizuos renginius, bet pirmiausia – kvies savo miesto jaunimą į susitikimus, kad išsiaiškintų, kokių veiklų ar paslaugų šiuo metu jiems trūksta labiausiai.

Kurčiųjų jaunimo reikalais Panevėžyje rūpinsis Rūta Noreikienė, Kaune – Gabrielė Minickaitė, Šiauliuose – Genadij Vasin, Klaipėdoje – Faustas Simaitis, o Vilniuje – Erika Jočytė bei Veronika Michailova. Apie savo organizuojamas bei vykdomas veiklas jaunimo darbuotojai skelbs savo bei savo miesto kurčiųjų organizacijų socialinio tinklo Facebook paskyrose.

 

Projektą „Lietuvos kurčiųjų jaunimo bendruomenė: MES esame, MES galime!“ vykdo Lietuvos kurčiųjų draugija kartu su Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija. Projektą finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

LKD informacija

 

  

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0