LKD ambasadoriai - pirmieji draugijos savanoriai

2019 m. lapkričio 23 - 24 d. vyko paskutiniai LKD savanorių mokymai šiais metais. Mokymų metu buvo aptartas komandinis darbas, bei pristatyti pasiekti savanorystės rezultatai. Plačiau apie tai, kaip sekėsi savanoriams, kviečiame žiūrėti video reportažą.

Vilniaus savanorių komandą sudarė šie nariai: Ieva Aužbikavičienė, Laura Navikaitė ir Ieva Šimulynaitė. Savanorių tikslai buvo pravesti gido mokymus, paskaitą apie pirmąją pagalbą bei veganų mugę arba EKO festivalį. Tačiau joms pavyko įgyvendinti tik ekskursijų rengimo ir vedimo mokymus „Pažinkime Vilnių GERIAU“. Šie mokymai pritraukė 10 vilniečių grupę, kurie aktyviai lankė mokymus 3 kartus per savaitę (iš viso mokymai truko 3 savaites) ir tai iš ties puikus rezultatas įvertinat tai, jog mokymai buvo ilgalaikiai ir informatyvūs. 

Kauno savanorių komandą sudarė 4 asmenys: Lea Milašauskė, Remigijus Mykolas Balaišis, Daiva Čekanavičiūtė bei Nijolė Tamašauskienė. Savanoriams iš Kauno pavyko įgyvendinti visas 3 numatytas veiklas: ekskursija į Telšius, paskaitą "Nemylėkite kaip idiotai:" bei renginį vyrų dienos šventei paminėti. Paskaita "Nemylėkite kaip idiotai: sulaukė ypč didelio dėmesio. Savanoriai vylėsi, kad atvyks bent 40 klausytojų, o susidomėjusių buvo ženkliai daugiau - 81.

Savanorės iš Panevėžio Rūta Ramanauskaitė ir Dalia Kuprinskienė buvo tikras pavyzdys kitiems, kadangi savanorių veiklą jos pradėjo pačios pirmos. Suorganizavo plaukimą baidarėmis užėmis "Jara - Šventoji".

Savanoriai iš Klaipėdos Krestina Simaitienė, Karolis Simaitis, Faustas Simaitis, Justina Meškaitė, Zelma Kolodenskytė, Deividas Brazys. Klaipėdiečiai suorganizavo smagų ir nepamiršatamą vakarėlį  prie jūros, be alkoholio. Susirinkusieji smagiai praleido laiką, prisiminė mokyklos laikus, kuomet linksmintis be alkoholio buvo iš ties smagu ir gera. 

Dėkojame savanoriams už suorganizuotas veiklas, bei pagalba LKD organizuojant didžiausius renginius: konferencija Seime Tarptautinės kurčiųjų savaitės proga, bei vasaros festivalyje "Laisvės piknikas" . 

LKD ambasadoriai - tai pirmieji savanoriai, kurie išdrįso prisijungti prie draugijos ir įgyvendinti komandos iškeltus tikslus ir veiklas. Nors pavyko suorganizuoti ne visas veiklas, tačiau savanoriai laimėjo iš ties daug: įgijo asmeninės patirties dirbant komandoje, ugdė organizacinius gebėjimus, buvo atsakingi už  veiklų koordinavimą bei viešinimą, o svarbiausią, išmoko, kad komandoje svarbiausia yra bendrauti! 

 

 

 

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
4
dislike
0
love
5
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0