L. Gervinskienė atsisveikino su kurčiųjų mokykla

Ilgametė KKNUC vadovė L. Gervinskienė išlydėta į pensiją skambant sveikinimų ir padėkų žodžiams.

L. Gervinskienė atsisveikino su kurčiųjų mokykla

 

Prieš pat didžiąsias metų šventes pedagogė, ilgametė Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro direktorė Laimutė Gervinskienė atsisveikino su kurčiųjų mokykla ir užvėrė centro duris.

Jai skirtos šventės metu, L. Gervinskienę sveikino ir už indėlį į Lietuvos kurčiųjų švietimą dėkojo LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora bei Valdybos nariai.

„Laimutė Gervinskienė buvo mums visiems tarsi švyturys – keitėsi LKD vadovai, žmonės, bet mes visada galėjome į ją kreiptis kaip į žmogų, kuris turi ilgametę patirtį, žinių ir kompetencijų, žino kurčiųjų istoriją ir galėjo visada padėti ir prisidėti prie kurčiųjų ugdymo sistemos tobulinimo. Didžiausia padėka, kad nepaisant teisės aktų, tvarkų, įstatymų ji visada buvo UŽ kurčiųjų ugdymą lietuvių gestų kalba, nors buvo žmonių, kurie tam priešinosi, remdamiesi senaisiais ugdymo metodais, kurie nenorėjo mokytis gestų kalbos ar vengė tai daryti dėl įvairių priežasčių. Tačiau direktorė niekada netaikė išimčių.“ – sveikinimo kalboje sakė LKD prezidentas K. Vaišnora.

 

 

LKD prezidentas, kartu su Valdybos nariais, L. Gervinskienei padėkojo už žmogiškumą (nepaisant jokių aplinkybių direktorė visada palaikė nuoširdžius santykius su kurčiųjų organizacijomis ir jose dirbančiais žmonėmis), už konstruktyvumą (direktorė niekada nekalbėjo tuščiai ar populistiškai, visada eidavo prie esmės) ir pažėrė komplimentų už grožį, kurį direktorė spinduliavo ne tik savo išore, bet ir vidumi.

„Yra pradžia, bet ateina ir pabaiga, o tai – kažko naujo pradžia! Kad ir kaip apmaudu paleisti, tam tikra prasme prarasti, bet linkime gero vėjo naujoms ir kitokioms dienoms, poilsiui, laikui sau ir savo artimiesiems. Nepamirškite: mūsų durys visada bus atviros kavos puodeliui ir šiltam pokalbiui. Visada lauksime sugrįžtant!“ – išlydėdamas L. Gervinskienę į pensiją pabrėžė LKD vadovas.

 

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1