Informacija apie LKD vykdomus projektus

Lietuvos kurčiųjų draugija vykdo 3 projektus: • I projektas - Lietuvos kurčiųjų draugijos neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimas 2019 metais (naujienų reporterė – Jurgita Jankutė); • II projektas – Kurčiųjų bendruomenės dalyvavimas pilietinės visuomenės gyvenime (naujienų reporterė – Ieva Aužbikavičienė); • III projektas – Sveikos mitybos įpročių puoselėjimas kurčiųjų bendruomenėje (naujienų reporterė – Jurgita Jankutė); Lietuvos kurčiųjų draugija vykdo 3 projektus: • I projektas - Lietuvos kurčiųjų draugijos neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimas 2019 metais; • II projektas – Kurčiųjų bendruomenės dalyvavimas pilietinės visuomenės gyvenime; • III projektas – Sveikos mitybos įpročių puoselėjimas kurčiųjų bendruomenėje;

I projekto naujienos yra tos naujienos, kurios nuolatos yra keliamos draugijos facebook ir internetinio puslapio erdvėje.
Tai yra pagrindinis LKD projektas, kurio tikslas skatinti asmenų su klausos negalia sėkmingą socialinį dalyvavimą visuomenėje, užtikrinant jiems teikiamų paslaugų kokybę bei prieinamumą.
Internetinėje erdvėje yra publikuojamos šios naujienos apie vykdomas veiklas: visuomenės švietimas apie kurčiuosius; kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų atstovavimą, teisių gynimą; kurčiųjų savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymą interviu su žmonėmis ir kita aktuali informacija kurčiųjų bendruomenei bei pranešimai apie vykstančius renginius.


Projekto reporterė – Jurgita Jankutė.


I projekto veiklą finansuoja – Neįgaliųjų reikalų departamentas


II projekto naujienos yra rinkimų aplinkos pritaikymas kurtiesiems (trumpalaikis projekto tikslas), Lietuvos atstovavimas tarptautiniuose renginiuose (Pasaulio kurčiųjų federacija, Paryžiuje). Šias naujienas mes jau publikavome. Prie šio projekto taip pat priskiriamos naujienos apie savanorių veiklą, jų rezultatus, taip pat vykdomus mokymus LKD darbuotojams ir paslaugas teikiančiomis organizacijomis (gaisrininkai, policininkai, greitoji medicinos pagalba).


II projekto tikslas – stiprinti Lietuvos kurčiųjų draugijos ir jos organizacijų darbo efektyvumą, užmegzti ryšius su viešąsias paslaugas teikiančiomis organizacijomis, kad jos išmoktų kaip teikti paslaugas klausos sutrikimų turintiems žmonėms ir užtikrintų paslaugų prieinamumą, skatinti kurčiųjų bendruomenės savarankiškumą, motyvaciją, savanorystę, pilietiškumą, kompetencijų tobulinimą.

Šio projekto reporterė – Ieva Aužbikavičienė.

II projekto veiklą finansuoja  –  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

III projekto tikslas -  formuoti ir stiprinti klausos negalią turinčių asmenų sveikos mitybos įpročius, vykdant konsultavimą, mokymą, informacijos teikimą ir įgūdžių formavimą.

Projekto metu bus publikuojamos naujienos apie sveiką mitybą; sveikos mitybos pavyzdžiai;  interviu ir kita susijusi informacija bei pranešimai apie vykstančius renginius.


Projekto reporterė – Jurgita Jankutė.


III projekto veiklą finansuoja – Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.

Kokia jūsų reakcija?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2