14 – likta vaikų stovykla „Tylioji pasaka“

2019 – 07 – 24 d. Guoskoje, Prienų raj. vyko 5- ių dienų vaikų stovykla „Tylioji pasaka“. 35 – ių vaikų būriui užimtumus vedė ir pramogas organizavo 5 vadovai savanoriai su klausos negalia.

Ši LKD organizuojama vaikų stovykla šiais metais įvyko jau 14 – tą kartą, o prie stovyklos įgyvendinimo prisijungė ir Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija. Dėkojame Neįgalumo reikalų departamentui prie SADM už suteiktą galimybę kurti vaikams įsimintiną vasarą!

Šiais metais stovyklą organizavo iš ties labai stipri kurčių vadovų komanda, tai atsispindi vaikų džiaugsme ir komentaruose:  „Visų pirma labai patogu, kad organizatoriai yra kurti, bendraujame gestų kalba. Kitose stovyklose dažnai vadovai būna girdintys, o čia yra kurčių vaikų stovykla ir dar geriau, kad jiems suteikta galimybė bendrauti su kurčiais vadovais ir ši stovykla tikrai atsispindi kaip „Tylioji pasaka“ , viskas vyksta gestų kalba, kaip ir turėtų būti!“ – džiaugsmo neslėpė 3 – čią kartą stovykloje dalyvaujantis kaunietis.

„Būk aktyvus!“ – štai toks šūkis vienijo visus atvykusius. Šūkio idėja – skatinti vaikus aktyviai leisti savo laisvalaikį. Stovyklos metu vaikams buvo suorganizuotos  estafetės, sportiniai ir kūrybiniai užsiėmimai, vandens pramogos.  Į reporterės klausimą kokie yra stovyklos rezultatai atsakė vadovas Paulius Jurjonas – „ Labai geri, matome, kad vaikai labai, labai džiaugiasi, o tai yra labai svarbus. Mūsų tikslas yra suteikti tokią stovyklą, kuri džiugintų vaikus. Mes tikslą tikrai pasiekėme!“

Stovykloje lankėsi ir LKD projektų vadovė Donata Lukošienė, kuri pabendravusi su vaikais išsiaiškino, kad stovyklautojai norėtų ilginti stovyklos dienas iš 5-ių į 7 – 10 dienų.

Prie šios stovyklos įgyvendinimo prisidėjo šie organizatoriai:

UAB Atropa

Lietuvos kurčiųjų sporto komitetas

PC Rimi

UAB 3D Creative Additive Manufacturing

UAB Tvarkos linija

Viktorija Valčiūnaitė

UAB Galinta ir partneriai

 Dėkojame Jums!

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
1
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1