VU tarptautinė taikomosios kalbotyros konferencija 2022

VU tarptautinėje taikomosios kalbotyros konferencijoje – gestų kalbai skirta sesija.

 

Šių metų rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, prasideda Vilniaus universiteto (VU) tarptautinė taikomosios kalbotyros konferencija. Pirmą kartą Lietuvoje vyks atskira sesija, skirta aptarti su gestų kalba susijusius klausimus.

Dalyvavimas konferencijoje:

  • Gestų kalbos sesija vyks nuotoliu, todėl prisijungti gali visiškai visi. Stebėti konferenciją per Zoom (pasirinkti „8 sesija“): https://liedm.zoom.us/j/95299318626 Gestų kalbos sesija vyks rugsėjo 29 d. 16:00-18:30 val.
  • Galima atvykti ir gyvai į VU filologijos fakultetą (adresu: Universiteto g. 5, Vilnius) rugsėjo 29 d. nuo 16 val. Gestų kalbos sesija vyks 107 kab.

Pranešimus skaitys keturi pranešėjai:

  • Juhana Salonen (Suomija) skaitys pranešimą „Finding an identity with a help of Finnish Sign Language“. Pranešimas bus skaitomas tarptautiniais gestais. Bus vertimas į lietuvių gestų kalbą ir į lietuvių kalbą.
  • Anželika Teresė (Lietuva) skaitys pranešimą „Ar yra rimas gestų kalbose“. Pranešimas bus skaitomas tarptautiniais gestais. Bus vertimas į lietuvių gestų kalbą ir į lietuvių kalbą.
  • Monika Kozub (Lenkija) skaitys pranešimą „Conjunctions in dictionaries of Polish Sign Language“. Pranešimas bus skaitomas tarptautiniais gestais. Bus vertimas į lietuvių gestų kalbą ir į lietuvių kalbą.
  • Aleksandra Kalata-Zawlocka (Lenkija) skaitys pranešimą „Objective and personal factors determining preference for interpreting from a signed into a spoken language among Polish Sign Language interpreters“. Pranešimas bus skaitomas anglų kalba. Bus vertimas į lietuvių kalbą, į lietuvių gestų kalbą ir į tarptautinius gestus.

 

Daugiau informacijos apie konferenciją čia: http://www.litaka.lt/konferencija

Konferencijos programa čia: https://litaka.lt/programa/

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0