Susitikimas su kurčiuoju atlikėju Signmark

Kvietimas į susitikimą su kurčiuoju atlikėju Signamark

 

Signmark pirmasis kurčias reperis ir pirmasis kurčias asmuo, sudaręs sutartį su tarptautine įrašų kompanija „Warner Music“, keičia pasaulį repuodamas gestų kalba.

Marko Vuoriheimo (g. 1978 m.), geriau žinomas kaip Signmark, muzikuoti pradėjo dar vaikystėje, kalėdines giesmes vertėjaudamas gestais savo giminaičiams. 2006 m. jis išleido pirmąjį pasaulyje kurčio žmogaus repo albumą „Signmark“. Antrasis jo albumas „Breaking the Rules“ pasirodė 2010 m. - šį kartą „Warner Music“ leidykloje. Marko  dažnai dažnai  pasisako apie žmogaus teises ir toleranciją. Jo vaizdo klipai ir gyvi pasirodymai yra dvikalbiai - jo grupė garsiai groja ir repuoja jo tekstus, o Signmarkas repuoja gestais.

Šiais metais jis tapo lietuviško projekto „MES TAIP NESITARĖM“ lektriumi, kuris ves dainų kūrimo gestais dirbtuves projekto dalyviams ir kartu kurs naujus tekstus projekto dainoms!

Kviečiame į pirmąjį šių metų projekto renginį, kuriame Marko Vuoriheimo papasakos apie tai, kaip neįmanomus dalykus padarė įmanomais. „Mano karjeros ir kūrybos kelias nebuvo lengvas, bet jei nori įgyvendinti svajones, turi sunkiai dirbti.“ - sako Marko.

Susitikimas su kurčiuoju atlikėju Signmark vyks vasario 2 d.18 val. A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10, 01132 Vilnius)
KALBOS: renginys vyks tarptautiniais gestais su vertimu į anglų kalbą;


—--
Organizatorius: VšĮ „Liūdni slibinai“
Partneriai: Lietuvos kurčiųjų draugija, Vilniaus kurčiųjų jaunimo sąjunga, Kauno kurčiųjų centras, A. Mickevičiaus viešoji biblioteka, Suomijos ambasada.

Projektą finansuojamas Šiaurės ministrų tarybos Kultūros ir meno programos, Lietuvos kultūros taryba ir Švedijos ir Lietuvos bendradarbiavimo fondas

Renginys vyks tarptautiniais gestais ir anglų kalba!

Iki pasimatymo!

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0