ŠMM – susitikimas dėl įtraukaus ugdymo įgyvendinimo

LKD atstovai dalyvavo susitikime su ŠMM ministre dėl įtraukaus ugdymo plano įgyvendinimo.

ŠMM – susitikimas dėl įtraukaus ugdymo įgyvendinimo

 

LR Švietimo, mokslo ir sporto (ŠMM) ministrė Jurgita Šiugždinienė inicijavo susitikimą su nevyriausybinių organizacijų atstovais aptarti įtraukaus švietimo plano, kylančių iššūkių švietimo sistemoje. Susitikime dalyvavo LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora bei viceprezidentas Mykolas Balaišis.

LKD atstovai teigė, kad nors jau paruoštas įtraukaus švietimo planas, tačiau jį įgyvendinti praktiškai sudėtinga ir tam reikės daug laiko, lėšų bei priemonių, todėl jau dabar būtina paruošti strategiją, kokie veiksmai bus daromi konkrečiai, kiek tam bus skiriama lėšų, nes dabartinis planas yra gana abstraktus ir apimantis visas sritis.

 

 

Ministrė Jurgita Šiugždinienė pabrėžė, kad niekas neplanuoja uždaryti specialiųjų ugdymo įstaigų, įskaitant ir kurčiųjų ugdymo centrus. Siekiama sudaryti galimybes visiems pasirinkti, kur mokytis. Visgi jau dabar reikia mokyti bendrojo lavinimo mokyklų bendruomenes lietuvių gestų kalbos, ruošti konkretų planą, kas bus įgyvendinta siekiant tinkamo dvikalbio kurčiųjų ugdymo įgyvendinimo.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0