Nacionalinis žmogaus teisių forumas 2021

Informacija apie gruodžio 10 d. vyksiantį Nacionalinį žmogaus teisių forumą.

 

Gruodžio 10 d. – Tarptautinę žmogaus teisių dieną – nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir taip pat internetu įvyks jau 4-asis Nacionalinis žmogaus teisių forumas, kurio metu visuomenė kviečiama į diskusijas apie esamą situaciją ir tai, ką galime padaryti, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visų tautybių, rasių, negalių, tikėjimų, lyčių, socialinių padėčių, įsitikinimų ar pažiūrų žmonėms – visiems.

2021 metais Nacionalinis žmogaus teisių forumas skirtas paminėti Europos Tarybos konvencijos dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir kovos su smurtu pasirašymo 10-mečiui. Šių metų šūkis – Smurtą galime įveikti.

Iš viso renginyje dalyvaus daugiau nei 100 įvairių sričių ekspertų, bus suorganizuota 20 diskusijų: PROGRAMA.

Renginyje galima dalyvauti gyvai arba žiūrėti tiesiogines diskusijų transliacijas internetu. Visos Nacionalinio žmogaus teisių forumo diskusijos – ir vyksiančios gyvai, ir transliuojamos internetu – bus verčiamos į gestų kalbą.

Norintys dalyvauti renginyje gyvai nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje privalo iš anksto užsiregistruoti: REGISTRACIJA.

Žiūrintiems renginį internetu registruotis nereikia. Tiesiogines transliacijas bus galima stebėti Nacionalinio žmogaus teisių forumo internetinėje svetainėje.

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0