Nacionalinis žmogaus teisių forumas 2020 – su gestų kalba

Gruodžio 10 d. kviečiame stebėti Nacionalinio žmogaus teisių forumo diskusijų transliacijas internetu su vertimu į gestų kalbą.

 

Nacionalinis žmogaus teisių forumas (NŽTF) – tai tradicinis kiekvienais metais Tarptautinę žmogaus teisių dieną vykstantis renginys, kurio metu visuomenė kviečiama į diskusijas apie esamą situaciją ir tai, ką galime padaryti, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visų tautybių, rasių, tikėjimų, lyčių, socialinių padėčių, įsitikinimų ar pažiūrų žmonėms – visiems. 2020 metais NŽTF skiriamas 70-osioms Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių konvencijos metinėms. Šių metų šūkis skelbia – „Įvairovių Lietuva Europoje“.

NŽTF yra unikalus reiškinys, po vienu stogu suvienijantis akademinę, valstybinio ir nevyriausybinio sektoriaus bei tarptautinę bendruomenes ir pritraukiantis kelis šimtus klausytojų. Šiemet visuomenei siūlomos temos: pandemijos poveikis visuomenės psichikos sveikatai ir švietimu, tėčių įsitraukimas į ankstyvą vaikų gyvenimą, efektyvus atsakas į neapykantos nusikaltimus, žmogaus teisių pažeidimai Baltarusijoje, lyčių lygybė, duomenų apsauga, teisė į privatumą ir kitos.

Pirmą kartą VISOS Nacionalinio žmogaus teisių forumo diskusijos BUS VERČIAMOS į lietuvių gestų kalbą.

 

   PROGRAMA  

 

Renginys bus transliuojamas tiesiogiai Nacionalinio žmogaus teisių forumo internetinėje svetainėje www.nztf.lt, taip pat Lietuvos nacionalinio radijo ir televiijos internetinėje svetainėje www.lrt.lt. Diskusijų metu turėsite galimybę užduoti pašnekovams klausimus.

 

   STEBĖK TIESIOGIAI  

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0