Mokymai jaunimui ,,Vyresnio amžiaus informacinių technologijų gebėjimų ugdymas''

Informacija apie balandžio 19-21 d. trukusius mokymus jaunimui.

 

 

Balandžio 19-21 dienomis LKD organizavo mokymus jaunimui ,,Vyresnio amžiaus informacinių technologijų gebėjimų ugdymas". Mokymuose dalyvavo 15 atrinktų jaunimo atstovų nuo 18-29 metų. 

Projekto tikslas – skatinti skirtingų kartų bendradarbiavimą ir suteikti senjorams galimybę judėti koja kojon su išmaniaisiais įrenginiais ir technologijomis. Suteikti jiems galimybę kreiptis iškilus klausimams, nes neretai vyresnio amžiaus žmogus baiminasi prietaisų, palengvinančių kasdieninį gyvenimą, nes neturi žmogaus, kuris apmokytų jais naudoti jų gimtąja kalba - lietuvių gestų kalba.

Mokymus atidarė ir apie projektą bei LKD veiklą pristatė LKD prezidentė Vaida Lukošiūtė. Pati mokymų programa buvo įvairi ir praturtinta įvairiais užsiėmimais. ,,Vertybių laboratorija ir asmeninė patirtis santykyje su vyresnio amžiaus asmenimis'' - tai vienas iš teorinių ir praktinių užsiėmimų, kuriuos moderavo Kęstutis Vaišnora. Ši dalis suteikė jaunimui įžvalgų, kaip efektyviai bendrauti su vyresnio amžiaus asmenimis ir kodėl bendraujant su senjorais svarbu sklandi komunikacija, supratimas bei kantrybė.

Psichologė Donata Lukošienė dalijosi žiniomis apie tinkamą bendravimą su senjorais ir kaip suvaldyti stresą. Jos pasidalinti patarimai buvo vertinga patirtis jaunimui, kuris po šių mokymų kibs prie darbo su vyresnio amžiaus senjorais.

Mykolas Balaišis, LKD Kauno skyriaus vadovas ir Kauno kurčiųjų centro direktorius, dalinosi savo patirtimi ir pasakojimu apie kurčiųjų centrų veiklą bei darbą su vyresnio amžiaus žmonėmis. 

60 metų ir vyresnius asmenis kviečiame pasinaudoti galimybe išmokti naudotis naujausiomis technologijomis ir pagilinti savo kompiuterinio raštingumo žinias bei gebėjimus. Susidomėjusius kviečiame kreiptis į savo miesto kurčiųjų centrų darbuotojus. 

Daugiau nuotraukų galite rasti ČIA:

*

Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

LKD informacija

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0