LKD patalpose oficialiai atidaryta pirmoji muziejaus ekspozicija

Po vienerių metų sunkaus darbo bei informacijos apdorojimo, šiandien savanorės, atsakingos už muziejų, Ramunė Končiūtė-Buikauskienė su Rasa Buikauskaitė-Kurzenkovė gali atsipūsti - pirmas žinsnis padarytas ir, kovo 25 dieną LKD patalpose oficialiai atidaryta pirmoji muziejaus ekspozicija.

Ekspozicija sudaryta iš šių istorinių dalių: kurčiųjų švietimo raida Lietuvoje, Lietuvos kurčiųjų judėjimo pradžia, Lietuvos kurčiųjų bendruomenės augimas, kultūra ir sportas. Chronologine seka sužymėtos svarbiausios kurčiųjų istorijos datos, o kai kai kurios iš jų paženklintos svarbiais rašytiniais dokumentais, nuotraukomis.

Muziejaus durys visuomet yra atviros, tačiau derinti laiką reikėtų su Ramunė Končiūtė-Buikauskienė. Kviečiame atvykti susipažinti su kurčiųjų istorijos pirmąja ekspozicija, o turinčius daugiau informacijos, nuotraukų, video medžiagos ar daiktinių įrodymus - muziejų papildyti, plečiant kurčiųjų istoriją.

Atvykti į muziejų galite adresu Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius. Dėl muziejaus lankymo susitarti galite el. paštu: lkdmuziejus@gmail.com

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0