LKD meno šventė 2022

Informacija apie Šiemet Klaipėdoje vykusią LKD meno šventę.

 

Pirmoji LKD meno šventė buvo suorganizuota 1967 metais, o šiemet pasigrožėti kurčiųjų saviveiklininkų pasirodymais žiūrovai rinkosi jau 55 kartą!

Jubiliejinė meno šventė šįkart vyko Klaipėdoje: renginio šeimininkai – VšĮ Klaipėdos kurčiųjų reabilitacijos centras ir jų suburta gausi savanorių komanda – iškilmingą šventę suorganizavo Klaipėdos koncertų salėje. Šventė vyko rugsėjo 24 d., minint Tarptautinę kurčiųjų žmonių savaitę. Savo meninius pasirodymus pristatė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių, Marijampolės ir Vilkaviškio kurčiųjų mėgėjų meno kolektyvai, o aplodismentų jiems negailėjo iš visos Lietuvos susirinkę žiūrovai.

Mes pasistengėme ir atrinkome gražiausias renginio akimirkas - jomis ir kviečiame pasigrožėti!

Ši šventė nebūtų įvykusi be rėmėjų. Todėl dar kartą tariame AČIŪ:

Pagrindiniam rėmėjui – HBH Palanga

Rėmėjams:

  • Minimelts nuotykių parkas
  • Baltic printing house
  • Gėlių studija "Samanota"
  • Onutės Ribakovienės "Šakotis"
  • Vilijos šakočiai
  • Centrinis Parkas

Už suorganizuotą šventę dėkojame Klaipėdos kurčiųjų reabilitacijos centro kolektyvui, vadovams Juliui Buinickui ir Nijolei Kaminskienei, visai didelei savanorių komandai ir visiems prisidėjusiems!

Meno šventės metu simbolinis žibintas buvo perduotas Kėdainių kurčiųjų organizacijos vadovei Vijolei Tadaravičienei, tad 2023-aisiais pasigrožėti kurčiųjų saviveiklininkų meniniais pasirodymais visi bus kviečiami į Kėdainius.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0