LKD kviečia dalyvauti muzikos kūrimo projekte

LKD kviečia klausos negalią turinčius asmenis dalyvauti muzikos kūrimo projekte.

 

Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD), kartu su scenos menų atlikėju Dominyku Vaitiekūnu įgyvendindama projektą „Muzikos kūrimo dirbtuvės kurtiesiems: himno kūrimas ir pristatymas“, kviečia klausos negalią turinčius asmenis dalyvauti projekto veiklose.

Daugiau informacijos apie D. Vaitiekūną ČIA.

 

Projekto įgyvendinimo metu vyks kūrybinio rašymo, ritmikos, judesio bei vizualinio vernakulo muzikinės dirbtuvės–išvykstamosios stovyklos, kurių metu bus sukurtas unikalus kurčiųjų bendruomenės himnas. Projektą vainikuos bendras pasirodymas – dainos pristatymas visuomenei VšĮ „Kaunas 2022“ rugsėjo mėn. organizuojamame „Fluxus“ festivalyje Kaune.

Kviečiame prie projekto veiklų prisijungti kurčiuosius ir neprigirdinčius asmenis, kurie yra neabejingi muzikai, domisi scenos menais, mėgsta kurti eiles ir kurie norėtų prisidėti prie dainos apie kurčiųjų bendruomenę kūrimo. Kandidatų amžius neribojamas.

 

Kiekvienam dalyviui yra privaloma dalyvauti šiose veiklose:

  • birželio 24-26 d. – išvykstamosios kūrybinės dirbtuvės;
  • rugpjūčio 26-28 d. – išvykstamosios kūrybinės dirbtuvės;
  • rugsėjo 10 d. – viešas kūrinio pristatymas Kaune.

 

Norintys dalyvauti projekto veiklose, turi atsiųsti savo motyvacinį vaizdo įrašą: jame trumpai papasakokite apie save ir savo santykį su muzika, pristatykite turimą kūrybinę patirtį ir argumentuokite, kodėl būtent jūs turėtumėte dalyvauti šiame projekte.

Laiške taip pat reikėtų nurodyti savo kontaktus: vardą ir pavardę, el. pašto adresą bei telefono numerį, miestą, kuriame gyvenate.

! Motyvacinį vaizdo įrašą gestų kalba ir kontaktinę informaciją reikia atsiųsti el. paštu centras@lkd.lt iki š. m. balandžio 24 d.

Su atrinktais dalyviais bus susisiekta asmeniškai.

 

Muzikos kūrimo dirbtuvės kurtiesiems – tai pernai vykdyto projekto „Mes taip nesitarėm“ tęsinys. Kaip viskas atrodė prieš metus, galite pažiūrėti čia: MES TAIP NESITARĖM projekto istorija.

 

Projektą „Muzikos kūrimo dirbtuvės kurtiesiems: himno kūrimas ir pristatymas“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0