LKD dalyvauja iniciatyvoje „Lietuvos galia“

Kviečiame palaikyti ir balsuoti už LKD „Lietuvos galia“ apdovanojimuose.

 

„Lietuvos galia“ apdovanojimai – tai Prezidento iniciatyva teikiami metiniai apdovanojimai, skirti įvertinti pilietines iniciatyvas ir geruosius veiklų pavyzdžius miestuose, miesteliuose ir regionuose, o taip pat užsienio lietuvių bendruomenėse. Apdovanojimai skatina bendruomenės susitelkimą, įkvepia kitus leistis į pokyčių kelią dėl bendros gerovės ir prisideda prie pilietinės galios stiprinimo visoje šalyje.

Kaip viskas vyksta?

1) Įvairios NVO ir ne pelno siekiančios organizacijos, įstaigos, kolektyvai ar pavieniai asmenys užregistruoja savo vykdomas pilietines iniciatyvas „Lietuvos galios“ apdovanojimų konkurse.

2) Žmonės internete gali balsuoti už jiems labiausiai patikusią iniciatyvą. Kompetentinga komisija ir projekto „Lietuvos galia“ interneto svetainės lankytojai atiduodami savo balsą išrinks „Lietuvos galios“ apdovanojimų laureatus keturiose nominacijų kategorijose.

3) Suskaičiavus balsavimo rezultatus skelbiami „Lietuvos galios“ apdovanojimų laureatai bus pagerbiami Prezidento rūmuose vyksiančio šventinio renginio, kuriame susitiks su Respublikos Prezidentu ir Pirmąja ponia, metu.

 

Lietuvos kurčiųjų draugija taip pat dalyvauja iniciatyvoje „Lietuvos galia“. Visi jūs galite palaikyti mūsų veiklą – paskaitas „Visuomenės švietimas apie kurčiuosius“. Šių paskaitų metu mes supažindiname darželinukus, pradinukus ir vyresnių klasių mokinius, taip pat įvairių organizacijų ir įstaigų atstovus, darbuotojus su kurčiųjų kultūra ir gestų kalba. Paskaitų metu girdintieji daugiau sužino apie kurčiuosius, jų gyvenimą, ir taip keičiamas požiūris į klausos negalią turinčius asmenis.

Kaip balsuoti už LKD?

  1. Internetiniame puslapyje www.lietuvosgalia.lt pasirinkite kategoriją „Teisinga Lietuva“ (arba spauskite čia: BALSUOTI UŽ LKD).
  2. Atsidariusiame sąraše suraskite Lietuvos kurčiųjų draugijos iniciatyvą „Visuomenės švietimas apie kurčiuosius“.
  3. Spauskite „Atiduoti balsą“.
  4. Atsidariusiame lange įrašykite savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą.
  5. Nurodytu el. paštu jums bus išsiųsta nuoroda, kurią paspaudę patvirtinsite savo balsą.
  6. Atsidarykite savo el. paštą ir, radę laišką, spauskite „Balsuoti“. Jei nesulaukiate el. laiško, patikrinkite skiltį „Reklamos“ arba „Spam“.
  7. Tinkamai prabalsavus ekrane matysite užrašą „Dėkojame, Jūsų balsas priimtas“.

 

Dėkojame visiems, kurie palaiko ir balsuoja už Lietuvos kurčiųjų draugijos veiklą! heart

 

Šiais metais „Lietuvos galia“ apdovanojimams iš viso jau pateikta 118 įvairių iniciatyvų. Visos jos suskirstytos į 4 kategorijas: Žalia Lietuva, Stipri Lietuva, Teisinga Lietuva ir Inovatyvi Lietuva.

Žalia Lietuva – tai iniciatyvos, kurios skatina ekologišką, darnų ir tvarų veikimą ir gyvenseną bei ekologinių idėjų plėtrą visuomenėje.

Stipri Lietuva – tai iniciatyvos, kurios prisideda prie Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje, stiprina valstybingumą, skatina pilietiškumo ir demokratizacijos idėjų sklaidą.

Teisinga Lietuva – tai iniciatyvos, kurios skatina socialinį, teisinį, ekonominį ar kultūrinį teisingumą, gina žmogaus teises ir lygybės principus bei skatina šių idėjų sklaidą.

Inovatyvi Lietuva – tai iniciatyvos, kurios prisideda prie inovatyvių bendruomenės problemų sprendimų, skatina pažangą mokslo, švietimo ir inovacijų lauke.

 

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0