Kvietimas I renginys INdisTERNET: who’s there? (su vertimu į gestų kalbą)

Naujo kultūros projekto INdisTERNET koordinatoriai kartu su Kauno menininkų namais kviečia kurčiuosius gegužės 27 d. nuo 18 val. iki 21 val. į nuotolinį renginį “who’s there” (lietuviškai – „kas čia?“).

Projektas INdisTERNET – kas tai? Pagrindinė idėja – apjungti edukaciją ir pramogas video formatu, pristatyti ir nagrinėti interneto, skaitmenizacijos teoriją per vaizdus, garsus, skirtingus žanrus ir formas. Renginių idėjinis pagrindas – edukacija ir pramogos per vaizdo siužetus.

Gegužės 27 d. dėmesio centre – tapatybės tema bei jos santykis su internetu ir socialinėmis medijomis – Facebook, Instagram ir kt. Renginyje bus kalbama, ar internete esantis „aš“ esu tikras „aš“, ar „kitas aš“, kaip žmonės save pristato socialinėje medijoje, kaip vyksta bendravimas ir pan. Renginio metu bus galima žiūrėti šiuolaikinio meno video filmuką. Deja, tačiau šįkart video bus be gestų kalbos vertimo. Nepaisant to, bus galima stebėti intriguojančius estetinius, šiuolaikinius, meniškus vaizdinius.

Šis nuotolinis renginys ir pranešimai bus pusiau lietuvių, pusiau anglų kalbomis. Svarbu: vertimas į lietuvių gestų kalbą bus daromas tik tų pranešimų, kurie bus skaitomi lietuvių kalba.

Renginio vertimas į lietuvių gestų kalbą vyks:

  • 18:00-18:20 val.
  • 19:00-19:40 val.
  • 20:10-20:15 val.

Tiesioginės transliacijos vyks per Kauno menininkų namai ir Kaunas pilnas kultūros Facebook paskyras.

Kviečiame stebėti.

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0