Kino teatruose – lietuviškas filmas su SKN „Būsiu su tavim“

Informacija apie klausos negalią turintiems asmenims pritaikyto filmo „Būsiu su tavim“ kino seansus.

 

Kino teatruose vis dar rodomas filmas „Būsiu su tavim“ su SKN – kurtiesiems ir neprigirdintiems pritaikytais subtitrais, pasakojantis apie sėkmingai įgyvendintą savižudybių prevencijos programą Kupiškyje. Nors filmo tema gali gąsdinti, tačiau šviesi, viltinga ir pilna optimizimo nuotaika pripildys įkvėpimo.

Artimiausi seansai vyks lapkričio 25 d. 17:15 val. kino teatre „Garsas“ Panevėžyje ir lapkričio 26 d. 18.00 val. kino teatre „Kino Deli“ Vilniuje

APIE FILMĄ: 

Dvi moterys, psichologė ir policijos pareigūnė, imasi sudėtingos misijos – gimtajame miestelyje sumažinti rekordinį savižudybių skaičių. Valija ir Gintarė keliauja nuo durų iki durų, gelbėdamos vienišiausius savo bendruomenės narius jautrumu ir empatija. Kasdien jausdamos baimę prarasti dar vieną gyvybę, moterys užmezga stiprų tarpusavio ryšį, iš nelaimės gniaužtų ištrauksiantį ne vieną žmogų. Drauge joms pavyksta numalšinti krizę ir atrasti, kad savižudybių prevencija gali būti veiksminga. Jautriai gvildenant sudėtingas temas, dokumentiniame filme „Būsiu su tavim“ įkvėpimo semiamasi iš tikrovės, visai šalia mūsų aptinkamos daug dažniau, nei galėtume pagalvoti.

Filmo anonsą galima peržiūrėti ČIA.

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0