Gintarė Jasmontienė: darbas grožio srityje

Vaizdo siužetas ir interviu su Gintare Jasmontiene apie kirpėjos darbą.

 

Šiandien kviečiame susipažinti su neprigirdinčia Gintare Jasmontiene, kuri grožio sferoje sukasi jau 8 metus. Su Gintare susitikome darbo vietoje - ,,Bordo” grožio namuose. Interviu ji atskleidė savo kelionę link kirpėjos profesijos.

Gintarė sako, kad vaikystės svajonė buvo tapti siuvėja, nes norėjo sekti mamos pėdomis, tačiau paauglystės laikotarpiu svajonė pasikeitė. Jai patiko lankytis kirpyklose, žavėjo grožio sritis, todėl baigusi mokyklą, nusprendusi įgyti išsilavinimą, ji įstojo į Šiaulių profesinę mokyklą, kur mokėsi trejus metus ir įgijo kirpėjos specialybę.

Gintarė suprato, kad nori tobulėti ir pasirinko studijas Vilniaus kolegijoje. Tris intensyvius metus mokėsi ir tobulėjo, kol galiausiai gavo aukštąjį išsilavinimą. Gintarė sako, kad gavusi diplomą, ji tapo pasiruošusi pradėti kirpėjos karjerą.

Gintarės kirpėjos kelias prasidėjo  „Bordo“ grožio namuose, į kurią priėmusi savininkei nebuvo svarbu, jog Gintarė turi klausos negalią. Čia ji gavo laimingą bilietą, ją ne tik įdarbino, bet ir gavo mentorę - įmonės savininkė dirbo kartu su Gintare, išmokiusi įvairių dažymo ir kirpimo paslapčių. Po kelių mėnesių mokymų, Gintarė tapo savarankiška kirpėja ir jau penkerius metus dirba šioje įmonėje.

Paklausus, kaip jai sekasi bendrauti su klientais,  ji akcentavo, jog jos nuolatiniai klientai žino jos situaciją, todėl su esamais klientais komunikacija yra paprasta ir aiški. Tačiau iškyla iššūkių su naujais klientais, kurie nežino, jog Gintarė negirdi taip gerai, jai girdėti padeda klausos aparatai. Tačiau susidūrus su nesusiikalbėjimu su klientais, ypač su kitataučiais, Gintarei į pagalbą atskuba administratorė, kuri padeda kolegei išversti į kitas kalbas arba patikslina klientų pageidavimus.

Interviu pabaigoje Gintarė pabrėžia, kad viskas yra įmanoma, ir linki kurtiesiems siekti savo tikslų su drąsa, užsispyrimu ir motyvacija. Taip pat nori palinkėti visiems gražių artėjančių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.

Gintarės karjera grožio pasaulyje rodo, kad nepaisant užsispyrimo, ilgų mokymosi metų, svajonės tampa realybe. Ji puikus pavyzdys kaip atsidavimas savo darbui ir noras tobulėti veda į sėkmę grožio sferoje.

Visas pokalbis su Gintare Jasmontiene – vaizdo siužete.

LKD informacija

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0