Filmo „Ave, Vita“ (1970) su SKN peržiūra

Informacija apie gruodžio 14 d. 18 val. Vilniuje vyksiančią filmo „Ave, Vita“ (1970) su SKN peržiūrą.

 

2021 metais minimos dviejų ryškių meno asmenybių, pasiekusių išskirtinių profesinių aukštumų ir formavusių Lietuvos kino ir teatro istoriją, sukaktys: kino režisieriaus Almanto Grikevičiaus 10-osios mirties metinės ir teatro bei kino aktoriaus Broniaus Babkausko 100-osios gimimo metinės.

Ta proga Lietuvos kino centras (LKC) restauravo ir šiuolaikiniams kino ekranams pritaikė 1970 metais režisieriaus Almanto Grikevičiaus sukurtą filmą „Ave, Vita“. Dabar šis filmas taip pat pritaikytas kurtiesiems – su SKN subtitrais.

Gruodžio 14 d. 18 val. nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Vilniuje, vyks filmo „Ave, Vita“ su SKN peržiūra. Renginio trukmė – apie 2 val.

Prieš seansą filmą pristatys kino kritikė Neringa Kažukauskaitė. Pristatymas bus su vertimu į gestų kalbą.

Renginys ir filmas yra nemokami.

Pagal bibliotekos taisykles nustatomi šie ribojimai:

  1. Įėjimas į biblioteką/į renginį tik su Galimybių pasu ir medicinine kauke arba respiratoriumi (tikrina apsauga prie įėjimo);
  2. Privaloma išankstinė REGISTRACIJA. Į renginį žiūrovai įleidžiami pagal registracijos sąrašą. Iš anksto nesiregistravę žiūrovai registruojasi vietoje.
  3. Medicininių kaukių arba respiratorių dėvėjimas renginio metu privalomas visiems, išskyrus pranešėjus (žmones scenoje).

 

LKC informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0