Festivalyje „Nepatogus kinas“ – filmai su SKN

Spalio 14-31 dienomis visoje Lietuvoje vėl vyksta kasmetinis dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“.

 

Šiemet festivalio „Nepatogus kinas“ programoje – net 8 filmai su SKN – kurtiesiems ir neprigirdintiesiems pritaikytais subtitrais.

Kurtiesiems pritaikytų festivalio filmų su SKN sąrašą galima rasti LKD internetinėje svetainėje arba festivalio internetinėje svetainėje.

 

       

 

Festivalis „Nepatogus kinas“ spalio 14–31 d. vyksta ir kino teatruose, ir virtualioje kino salėje www.nepatoguskinas.lt.

Festivalio filmus galima žiūrėti savo namų ekranuose ir kino teatrų salėse, taip pat - 190 projekte dalyvaujančių bibliotekų visoje Lietuvoje. Bibliotekų žemėlapis.

! Iš 8 kurtiesiems pritaikytų festivalio filmų su SKN septynis galima žiūrėti tiek namų, tiek kino teatrų ekranuose, tačiau filmas „Labas, robote“ namų ekranuose neprieinamas – jį galima žiūrėti tik kino salėje.

Kaip ir kasmet, žiūrovai galės išsirinkti jiems palankiausią bilieto kainą: įsigyti virtualų festivalio pasą visiems filmams iškart, pirkti virtualų ar išankstinį kino teatro bilietą, įsigyti  kainos bilietą kino teatruose prieš pat seansą arba festivalio filmus nemokamai žiūrėti projekte dalyvaujančių bibliotekų kompiuteriuose.

Visa išsami informacija apie festivalį - internetiniame puslapyje www.nepatoguskinas.lt.

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0