Festivalyje „Kino pavasaris“ - net 4 filmai su SKN

Festivalyje „Kino pavasaris“ - net 4 kurtiesiems pritaikyti filmai (su SKN subtitrais).

 

Kovo 24 – balandžio 3 dienomis į kino teatrų ir namų ekranus grįžta didžiausias filmų festivalis „Kino pavasaris“. Šių metų festivalio tema – „Kad būtum, reikia kito“.

Šiandieniame Rusijos ir Ukrainos karo kontekste kaip niekada anksčiau tapo aišku, kad kiekvieno mūsų egzistencijai būtinas kitas žmogus. „Kino pavasaris“ kviečia surasti laiko pabūti kartu, stabtelti, pasidalinti savo emocijomis ir trumpam atitrūkti nuo naujienų tam, kad paskui būtų galima dar tvirčiau sugrįžti ir paremti kitą.

Šiemet „Kino pavasario“ repertuare – net 4 filmai su SKN subtitrais:

 

   

 

Šie filmai bus ​​rodomi Vilniaus ir Kauno kino teatruose, o visi, gyvenantys kituose miestuose ir miesteliuose, kviečiami kinu mėgautis namuose – festivalio „Kp+“ platformoje.

Dabar internete galima pamatyti ankstesnių festivalių filmus „Blogio nėra“, „Gagarinas“ ir „Sniego daugiau nebus“ su SKN, o festivalio metu internete bus rodomas atidarymo filmas „Pirmoji karvė“. Visi klausos negalią turintiems žiūrovams pritaikyti šio festivalio filmai vėliau atsiras „Kp+“ platformoje, kur juos papildys ir ankstesnių metų filmai „Parazitas“, „Proksima“ ir „Vagiliautojai“.

 

Dovana LKD nariams

Visiems Lietuvos kurčiųjų draugijos nariams „Kino pavasario“ organizatoriai dovanoja 50 proc. nuolaidą filmams žiūrėti „Kp+“ platformoje. Nuolaida galioja iki š. m. gruodžio 31 d.

Nuolaidos kodas viešai skelbiamas nebus. Norint pasinaudoti nuolaida žiūrėti „Kino pavasario“ filmus „Kp+“ platformoje, reikia parašyti žinutę Lietuvos kurčiųjų draugijos Facebook arba kreiptis į savo miesto kurčiųjų reabilitacijos centrą.

 

 

„Kino pavasaris“ ir LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
1
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0