Biomedikos centras siūlo nuolaidas LKD nariams

Biomedikos centras kviečia visus kurčiųjų bendruomenės narius pasinaudoti nuolaidomis klausos aparatams bei jų priedams ir kitoms prekėms įsigyti.

 

Biomedikos centras – tai įmonė, savo paslaugas teikianti jau daugiau nei 20 metų. Čia dirba kvalifikuoti klausos specialistai, kurie ras geriausią klausos sprendimą kiekvienam. Biomedikos centras atstovauja šveicariškų klausos aparatų Phonak gamintoją ir yra sudaręs sutartį su Valstybine ligonių kasa dėl klausos aparatų kompensavimo.

 

Kokios nuolaidos taikomos kurčiųjų bendruomenės nariams ir kaip jomis pasinaudoti?

Pirma, jei turite LKD nario kortelę, apsilankius "Biomedikos centras" parduotuvėje ir perkant klausos aparatus, bus taikoma papildoma 5% nuolaida. Jums tereikia parodyti turimą LKD nario kortelę Biomedikos centro darbuotojui ir nuolaida jums bus pritaikyta.

Antra, perkant internetinėje parduotuvėje www.biomedikoscentras.lt gaukite papildomą 10% nuolaidą, kuri taikoma elementams, klausos aparatų priežiūros priemonėms ir atsarginėms dalims klausos aparatams. Suformavus prekių krepšelį, į skiltį „Kupono kodas“ įveskite kodą LKD10 ir spauskite mygtuką „Pritaikyti nuolaidą“.

! Nuolaidos neturi galiojimo pabaigos termino.

 

Biomedikos centras tikisi, kad Jums suteikta nuolaida bus naudinga!

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
1
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0