Kino filmo "Advokatas" seansas (su vertimu į gestų k.)

Rugsėjo 27 d. vyko lietuviško kino filmo „Advokatas“ peržiūra ir diskusija su vertimu į gestų kalbą. Dalinamės trumpu vaizdo siužetu.

 

Rugsėjo 27 d., minint Tarptautinę kurčiųjų dieną ir Tarptautinės kurčiųjų savaitės uždarymą, Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD) kartu su kino filmo "Advokatas" kūrėjais pakvietė visus kurčiųjų bendruomenės narius susitikti kine. Forum Cinemas Vingis kino teatre Vilniuje buvo surengtas specialus kino seansas – kino filmo „Advokatas“ su SKN (subtitrais kurtiesiems ir neprigirdintiesiems) peržiūra, po kurios vyko susitikimas su pagrindiniu aktoriumi Eimučiu Kvoščiausku bei operatoriumi Narvydu Naujaliu.

Kino filmo „Advokatas“ kūrybinės komandos atstovai susirinkusiems papasakojo apie filmavimo užkulisius, darbą multikultūrinėje komandoje, kilusius pagrindinius iššūkius, išmoktas pamokas, taip pat pasidalino įdomiausių nutikimų filmavimų metu prisiminimais, atsakė į žiūrovų klausimus.

Pritaikyti kino filmą „Advokatas“ kurtiesiems ir neprigirdintiesiems žiūrovams naudojant SKN subtitrus nusprendė pats filmo režisierius Romas Zabarauskas. Dėkojame už iniciatyvą.

Filmas „Advokatas“ su SKN šiuo metu pasiekiamas Žmonės Cinema platformoje. Norėdami peržiūrėti filmą, spauskite ČIA.

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0