Baltarusijoje - V. Ivaškevičiaus auksas bei asmeninis rekordas.

Lietuvos kurčiųjų lengvosios atletikos rinktinės narys Vytenis Ivaškevičius Gomelyje (Baltarusija) vykusiame Europos kurčiųjų lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate rutulį nustumė 17,16 m. taip ne tik iškovojęs aukso medalį, bet ir pasiekęs geriausią asmeninį rezultatą.

Rungtyje dalyvavo dešimt sportininkų. Antrą ir trečią vietas iškovojo Rusijos atstovai (16.61 m. ir 15.15 m.)

Šioje čempionato rungtyje varžėsi dar du Lietuvos sportininkai: Mažvydas Paurys (užimta 7 vieta) bei Šarūnas Zdanavičius (užimta 8 vieta). Nors šį kartą pasisekė silpniau, šie du jauni sportininkai yra perspektyvūs: M. Paurys 2016 m. Europos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate U18 grupėje rutulio stūmino bei disko metimo rungtyse užėmė abi 1 vietas, o Š. Zdanavičius tame pačiame čempionate U20 grupėje nugalėjo rutulio stūmimo rungtyje. Tad iš šių sportininkų ateityje galime laukti puikių rezultatų!