KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

Užduoti naują klausimą.

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia

Klausimas Nuomonė


Saugos skaičius : [ 7 ]

* - būtini laukai

2007-06-19 Sveiki,mano mamai reikia kito klausos aparato.Dabar turi TONDI firmos.Ar verta pirkti skaitmenini ekonomines klases pvz. A&M firmos. aparata?Kokie skaitmeniniu -/+ ?Ar yra kitokiu uz panasia kaina?

Profesionalią konsultaciją apie klausos aparatus Jums gali suteikti klausos protezavimo (audiologijos) kabinete. Šie kabinetai veikia Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Panevėžyje. Ten turėtų nuvykti ir Jūsų mama, nes specialistai klausos aparatus parenka pagal klausos girdėjimo laipsnį t.y. audiogramą. Taip pat daug informacijos Jums suteiks „ Biomedikos“, „Audiomedikos“, „Surdotechnikos“ būstinėse dirbantys specialistai. Šiose įstaigose Jums bus paaiškinta apie klausos aparatų galimybes ir kainas.


2007-06-17 kodel neparodote kaip reikia kalbeti kurcnebiliu kalba . as labai noriu ismokti nes man reikia to darbui.

Sveiki,

žodis kurčnebyliai - nevartojamas, nes kurtieji turi savo gimtąją kalbą - gestų kalbą. Apie ją galite plačiau sužinoti tinklalapyje www.surdo.lt

2007-05-31 Sveiki:)
Esu Kristina, man 22m. esu neprigirdinti, nesioju klausos aparata. Man butu labai malonu pabendrauti su savo likimo zmonemis:)
ta-tu@one.lt
867046209
2007-05-10 sveiki,
gal kartais zinote, kiek kainuoja gestu kalbos vertimo paslauga?

Gestų kalbos vertimo paslaugas Lietuvos gestų kalbos apskričių vertėjų centrai darbo valandomis teikia nemokamai. Išeiginėmis dienomis – pagal susitarimą.

2007-04-12 Man 23 metai.Įprastoje prof. mokykloje įgijau vidurinį išsilavinimą ir komersanto specialybę.Pagal specialybę negaliu dirbti,nes reikia bendrauti su žmonėmis o aš esu 50% kurčias.Norėčiau įgyti specialybę,atitinkančią mano sveikatos stovį.Bendrose mokyklose man sunku,nes negaliu girdėti ką dėstytojai kalba.Ką galėtumėte patarti?Ačiū.

Vilniuje veikia vienintelė specializuota mokymo įstaiga Lietuvoje, suteikianti profesinį išsilavinimą asmenims su klausos negalia. Tai Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų reabilitacinis profesinio mokymo centras (VKNPRMC). Adresas: Šilo gt, Nr.24, Vilnius, LT-10317, tel.(8-5) 271 08 02, el. paštas deaf-center@takas.lt Stojamųjų egzaminų nėra. Priimami jaunuoliai nuo 16-kos metų. Mokomi paklausių darbo rinkoje specialybių – apdailininko (statybininko), staliaus, virėjo konditerio, teksto rinkėjas ir maketuotojas kompiuteriu, lengvųjų drabužių siuvėjo.

2007-04-12 Laba dieno, norėčiau sužinoti ar bus šeis metais minima kurčiųjų meno šventė ir kur ji bus. Ačių

Organizuoti respublikinę kurčiųjų meno šventę šiais metais nenumatyta. Žmonių su negalia socialinės integracijos programoje meno šventės organizavimui nebuvo skirta lėšų. Apie tai , kad meno šventės šiais metais nebus, buvo rašyta LKD laikraštyje „Akiratis“.


2007-04-09 sveiki.turiu 3 metu kurcia dukryte.siuo metu darome tyrimus galimybei implantuotis kochlerini implanta.kartais mum atrodo kad dukryte girdi.gal yra mamu,kuriu vaikuciai jau turi implanta?labai noretume pabenrauti,daug ko paklausi.kornelijos mama.musu tel 867745309..laukiame
Kreipkitės į Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendriją “Pagava” , tel. 2120763 .
2007-03-06 matau, kad ne as vienas domiuosi kur susipazinti su kurciaisiais ar neprigirdinciais, noriu susirasti draugu ir itvirtinti gestu kalba, nors esu tik pradedantysis. jei galite tai idekite e-mail'a i jusu laikrasti. gomes@iti.lt aciu.
2007-03-03 Laba diena, noriu suzinoti, kur galima kreiptis del naujo klausos aparata,nes siuo metu studijuoju, o pinigu siam neturiu :)
Dėl klausos aparato reikia kreiptis į Teritorinę ligonių kasą.
2007-02-25 Sveiki, as neprigirdziu nuo vaikistes, gestu kalbos nemoku,ieskau draugu ir darbo . 55544one.lt