KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

Užduoti naują klausimą.

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia

Klausimas Nuomonė


Saugos skaičius : [ 0 ]

* - būtini laukai

2007-12-04 Ar yra kokios nuolaidos studijuojant Šiaulių universitete turint neįgalumą 70 procentų?
Pagarbiai,
dėkoju už išsamų atsakymą
Pagal Neįgaliųjų, studijuojančių aukštosiose mokyklose, tvarką,neįgalusis
prašymą gauti finasinę paramą turi pateikti aukštosios mokyklos, kurioje
mokosi, vadovui. Kartu su prašymu reikia pateikti paso kopiją,neįgaliojo pažymėjimo
kopiją, o taip pat aukštosios mokyklos pažymą, kad studentas neturi skolų.
2007-10-26 AČIŪ UŽ ATSAKYMĄ.IR DAR KLAUSIMĖLIS.KREIPIANTIS Į TECNINĖS PAGALBOS NEĮGALIEMS CENTRĄ KOKIUS DOKUMENTUS ,AR PAŽYMAS REIKIA TURĖTI.DĖKOJU.
Jūs apsilankykite šios tarnybos tinklalapyje adresu www.tpnc.lt , čia rasite Jums reikalingą informaciją.
2007-10-25 Sveiki, tiesiog norejau pasakyti, kad esu gestu kalbos studente, man be galo patinka si bendruomene,aciu, kad esate!
2007-10-25 NORE2IAU SUŽINOTI DAUGIAU APIE KURTIESIEMS TEIKIAMĄ PAGALBĄ.GIRDEJAU KAD YRA KAŽKOKIE SPECIALUS ŽADINTUVAI IR DAR KITOS PRIEMONES. KUR JAS GALIMA ĮSIGYTI IR KUR KREIPTIS.AČIŪ
Dėl kurtiesiems teikiamos kompensacinės technikos Jums reikia kreiptis į Techninės pagalbos neįgaliesiems centrą pagal gyvenamą vietą.

Vilniuje, Smolensko gt.10, A korpusas, tel. (8 5) 272 11 06
Alytuje, Vilties gt. 5, tel. (83 15) 21619
Kaune, Piliakalnio gt.3 tel. (8-37) 478377
Klaipėdoje, S. Daukanto gt.11, tel. (8-46) 210563
Šiauliuose, Pramonės gt.21 tel. (8-41) 550054
Utenoje, Vaižganto gt. 9 , tel. (83 89) 61343

2007-09-19 noreciau suzinoti kur reikia kreiptis 98m. senukui, norinciam isigyti klausos aparata.Ir ar jam gali buti taikoma nuolaida ar kompensacija.

Norint įsigyti klausos aparatą reikia kreiptis į klausos protezavimo (audiologijos) kabinetą. Šie kabinetai veikia Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose. Taip pat klausos parinkimo, pritaikymo, konsultavimo būstinėse „Biomedika“, „Audiomedika“, „Surdotechnika“.
Klausos aparatus centralizuotai perka Valstybinė Ligonių kasa (VLK) ir pagal šalies klausos protezavimo kabinetuose į eiles įrašytų pacientų skaičių skirsto miestų klausos protezavimo kabinetams, kurie išduoda eilės tvarka.

Gauti nemokamą klausos aparatą ar kompensaciją pacientas gali vieną kartą per 5-kis metus. Jeigu perka savo lėšomis, kompensacija pacientui pervedama į jo nurodytą sąskaitą, tačiau ne anksčiau nei po 6-ių mėnesių nuo prašymo gavimo dienos.

Senoliui pirmiausiai reikia kreiptis į klausos protezavimo kabinetą, kuris yra arčiausiai gyvenamos vietos. Kabinete  parinks, pritaikys klausos aparatą ir paaiškins kokius dokumentus reikia pateikti.

2007-09-09 GYVENU PASVALYJE.JAU2 METAI NEGIRDŽIU.AR PASVALYJE YRA KURČIUJŲ DRAUGIJA.DABAR VIENA KOVOJU SU SAVO BĖDA.JAUČIUOSI ATSKIRTA NUO VISO PASAULIO.DEKOJU

Lietuvos kurčiųjų draugija šiuo metu turi 5-is regioninius padalinius- VšĮ Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Šiaulių kurčiųjų reabilitacijos centrus.

Pasvalyje kurčiųjų draugijos padalinio ar skyriaus nėra, nes čia žmonių su klausos negale gyvena nedaug. Jeigu Jūs norite įstoti į kurčiųjų draugiją , galite kreiptis į VšĮ Panevėžio kurčiųjų reabilitacijos centrą adresu: Geležinkelio gt. Nr.2, Panevėžys.
Lietuvos kurčiųjų draugija leidžia savo laikraštį „Akiratis“, kuris išeina vieną kartą per mėnesį. Jį užsiprenumeruoti galima bet kuriame Lietuvos pašte. Prenumeratos kaina nedidelė- 9 Lt metams.

VšĮ Panevėžio reabilitacijos centro tel.(8-45) 57 83 77, faks. 57 66 21, el.paštas pkrc@email.lt


2007-09-02 Sveiki! Kur galima dometis ar prisijungti prie kurciuju krepsinio kluba??? Arba prsisijungti prie treniruotes? Esu neprigirdintis ir man 18 metu. Labai noreciau zaisti krepsini, bei toliau tobuleti, gal ateityj busiu vertas komandoj. Laukiu atsakymo.

Kreipkitės į Lietuvos kurčiųjų sporto komitetą. Jo el. p. lksk@zebra.lt.  

2007-09-01 turiu sunu su kochleariniu implantu ir labai patarciau daryti implantacija mano sunytis jau baigia pasivyti pasivyti savo bendraamziuis.Sekmes jums
2007-09-01 sveiki,mano 4m sunus yra su kochleariniu implantu.Noreciau sužinoti ar ndt teisingai pasielge nuemusi mums invaliduma.Remesi tuo kad jis per gerai kalba.Padaveme prasyma persvarstyti musu byla. Noreciau gauti kuo daugiau informacijos. labai ačiū
Šiuo klausimu kreipkitės į Lietuvos kochlearinių implantų naudotojų asociaciją. tel. 8 60022936, el.p.  lkina@visata.biz. Asmuo ryšiams pirmininkė Jolanta Andrijauskienė. 
2007-07-04 Kaip padeti 21 metu merginai rasti gera drauga? Ji negirdi, neturi e.pasto.

Mūsų internetinės svetainės rubrikoje "Forumas" yra skyrius - "Pažintys". Tegul mėgina čia ieškoti draugų.