KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

Užduoti naują klausimą.

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia

Klausimas Nuomonė


Saugos skaičius : [ 2 ]

* - būtini laukai

2008-07-10 Laba diena. Kreipiuosi dėl bendravimo su kurčiu žmogumi. Jai nusilpo klausa, klausos aparatas menkai padeda. Pasidarė liguistai jautri, skaudžiai reaguoja, kai neišgirsta ar nesupranta. Reikalinga pagalba. Ar yra kurčiųjų draugijoje psichologinė tarnyba?
Jums profesionalią pagalbą suteiks psichologė Rūta Mackanienė. Kreiptis: šv. Kazimiero gt. Nr. 3, Vilnius  tel. (8 5)  261 70 86, el. paštas  psichologė@lkd.lt
2008-06-10 Laba diena,noriejau paklausti,gal ira kokie gestu kalbos kursai labai nuorieciau ismokti.
Šiuo klausimu Jūs kreipkitės į Surdologinį centrą. Tel. (8-5) 2616349, el. p. surdo@lkd.lt, www.surdo.lt 
2008-05-11 Sveiki,norėčiau sužinoti ar yra galimybė pasisamdyti surdopedagogą,kuris ateitų į namus(kelis kartus per savaitę),Vilniuje? Sūnui 4,2metai,2metus nešioja klausos aparatus,per tą laiką klausa šiek tiek pagerėjo.Be klausos sutrikimo turim ir kitokų sveikatos sutrikimų(cerebrini paralyžių,įvairiapusį raidos sutrikimą),todėl lankome spec.vaikų darželį-lopšelį.Iš anksto dėkoju už atsakymą
Šiuo klausimu kreipkitės į Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendriją "Pagava", adresas Šv. Kazimiero 3, Vilnius. Asmuo ryšiams Joana Vanagienė tel. 2120763. el. paštas pagava@pagava.w3.lt
2008-01-29 Sveiki,
auginu dukryte, kuriai dabar penki menesiai. Tik jai gimus ligonineje buvo atliktas klausos testas. Rezultatas- neigiamas. Po dvieju menesiu patikrinus klausa ji buvo neigiama.Dabar laukiam sestojo menesio, kuomet vel bus tikrinama klausa.Stebint ja, matome, kad i kaikuriuos garsus ji reaguoja.Mazoji gugavo, dabar taip pat ciauska. Noreciau suzinoti ar kurtieji ir neprigirdintys vaikuciai ciauska t.y skleidzia kokius tai garsus?Ar ju elgesys skiriasi nuo sveiku bendraamziu?

Šiuo klausimu kreipkitės į Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendriją "Pagava" tel. (8-5) 2120763, 8610 15914.

 

2008-01-27 Ar yra galimybių girdintiems žmonėms nemokamai mokytis gestų kalbos Kaune? Jei taip, tai kur?
Plačiau apie gestų kalbos kursus skaitykite tinkalapyje www.surdo.lt, čia jūs galėsite užsiregistruoti į kursus.
2008-01-18 laba visiems! noreciau paklausti: ar neprigirdinrtys gali laikyti E kategorijos teises.ieskau atsakymo ir niekur nerandu gal jus apie tai ka nors zinote???
Šiuo klausimu kreipkitės į valstybinę įmonę "Regitra" , te. 8 70055151, tiklalapis www.regitra.lt 
2008-01-04 auginame 4 metu kurcia dukryte,turincia ir kitu sutrikimu.ar yra galimybe kaune mokytis gestu kalbos mamuose bent ziemos metu.siuo metu lankome kurciuju darzeli
Lietuvoje nemokamos gestų kalbos mokymo paslaugos namuose neteikiamos. Patartume kreiptis į Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų vaikų reabilitacijos ir ugdymo centrą "Lingua" ( Laisvės al. 56 )    
2007-12-26 Kaip padėti įsidarbinti 27m. vaikinui visai negirdinčiam? Gestu kalbos nemoka,kalba savo gestais
Reikėtų kreiptis į Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų profesinio mokymo centrą. Adresu: Šilo g – vė Nr. 24, Vilnius, LT – 10317. el. paštas deaf-center@takas.lt Čia bus galima įsigyti profesiją ir išmokti gestų kalbą.
2007-12-15 Sveiki.
Norėčiau paklausti, ar šiais metais vyks Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro ir Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro ir VU akademinio choro koncertas Šv. Jonų bažnyčioje? Jei taip, tai kada? Ačiū jums.
 Gruodžio 21 d., 19 val.,  jau penktus metus iš eilės tėvų bendrija “Pagava” Šv. Jonų bažnyčioje organizuoja Kalėdinių giesmių koncertą kurtiesiems. Šįkart dalyvaus jau gausesnis būrys atlikėjų. Kalėdines giesmes giedos VU akademinis studentų choras ir Lazdijų mišrus choras, giesmes imituos gestais kurti jaunuoliai. Mažieji pagaviukai deklamuos eilėraščius, šoks Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblio grupė.
2007-12-04 4 metu sunaus su kochleariniu implantu mamai ar tevui:
NDT neteisingai nusprende nuemus jusu sunaus invaliduma- jis gi be implanto vis tiek yra kurcias zmogus.