KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

Užduoti naują klausimą.

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia

Klausimas Nuomonė


Saugos skaičius : [ 8 ]

* - būtini laukai

2006-04-04 sveiki....
gal zinote kada vykas gestu kalbos kursai pradedantiesiems? kiek kartu per metus jie vyksta? zinau kad kovą turejo but kursai , bet as i juos pavelavau. ka galetumete patarti? lb prasau padekit
Apie gestų kalbos kursus išsamiai informuoja Surdologijos centras. Jo internetinės svetainės adresas www.surdo.lt
2006-02-26 laba diena.Turiu visiskai kurtu vaika jam dabar6,padareme koklerine operacija po truputy jau reguoja y garsus ,bet dar nekalba,tik savo kalba.vasara galvojam isvykti gyvent y Didziaja karalyste gal galetute parasyti koky nors tokiu zmoniu centro adresa ,isties kurji galetu mokytis ir lavytis istikruju ji yra be galo pronga ir imli mergaite.Sirdingai aciu.Su pzgarba Kamiles mama.
Jums reikia kreiptis į Lietuvos kochlearinių implantų naudotojų asociaciją. Jos pirmininkė Jolanta Andrijauskienė tel. mobil. 8 -60022936, el. p. lkina@visata.biz  
2006-02-24 Labas,
norime informuoti,kad pasikeitė UAB "Atropa" El.pašto adresas, kuris yra:
info@atropa.lt
Labai prasome pakeisti UAB "Atropa" El.pašto adresą Jūsų svetainėje.

Pagarbiai,
Jonas Frejeris
UAB "Atropa"
Kaunas
2006-02-13 Noreciau padovanoti labai gerus mazycius klausos aparatus abiejom ausim.Kiek zinau pas jus dirba tokia sviesiaplauke Vaida pavardes neatsimenu.Tik zinau,kad ji pries kelius metus tapo kurciuju mis.Kazkada teko su ja Vilniuje susidurti.Buciau labai dekinga jeigu ji su manimi susisiektu mailu.
2006-02-02 Laba diena ar galetum placiau mum is Panevezio esame ir sunkiai susigaudom nauji isleisti istatymai pasalpos gauti netekto 2 grupei invalidumo ir ar reikes mum pereiti komisija jei mes turime be termino skaiciau sodros interneto skyrelyje nesupratom mum tiesiog reikia placia informacijos nes musu imones elkados administracija neaiskina ir jauciame nuskriausti del stokojamos informacijos mes esame kurtieji laukiame atsakymo aciu

Gerb. Aidai,
iš Jūsų žinutės negalėjau suprasti kas Jus labiausiai jaudina. "Akiratyje" ne kartą buvo rašyta apie naują neįgalumo ir darbingumo nustatymo tvarką. Tai galima pasiskaityti 2005 metų birželio - liepos mėn. "Akiračio" straipsnyje "Naujas požiūris į neįgalų žmogų". Priminsime, jog jame rašoma:
"Turintieji nustatytą invalidumo grupę neterminuotam laikotarpiui ir toliau gaus iki šiol gautas išmokas. I invalidumo grupę turintys asmenys bus laikomi visiškai nedarbingais ar iš dalies darbingais, II-III – iš dalies darbingais.
Jei invalidumo grupė nustatyta terminuotam laikotarpiui, neįgalusis turės kreiptis dėl darbingumo lygio nustatymo. Kad nesusidarytų eilių prie NDNT durų, turintiems invalidumo grupę numatytas pereinamasis laikotarpis – nuo 2005 m. liepos 1 d. iki 2007 m. birželio 30 d."
Tad jei Jums invalidumo gr. buvo nustatyta neterminuotam laikotarpiui, Jūs išmokas gausite ir toliau ir niekur nereikia kreiptis. Kitu atveju Jums turės būti nustatytas darbingumo lygis. šiuo klausimu kreipkitės į Panevėžio kurčiųjų reabiltacijos centrą čia jo darbuotojai turėtų Jums paaiškinti. Sėkmės

2006-02-02 labai norėčiau Ignės(VU studentės) elektroninio pašto adreso(iš2005.10.05.)

Ignės e.p. koder19@yahoo.com  

2006-02-02 Turime leidimą pasinaudoti Jūsų pašto serverio paslaugomis. Tačiau konfiguruojant pašto dėžutę reikia nurodyti
Incoming mail server (POP3)-???????
Outgoing mail server (SMTP) - ?????????
Išbandžiau visolius variantus: mail.lkd.lt ; pop.lkd.lt ; lkd.lt praradęs viltį net www.lkd.lt. Ar būtų galima juos sužinoti?

Pagarbiai,
Šiaulių kurčiųjų reabilitacijos centro
kompiuterių specialistas Remigijus
Paskambinkite telefonu (8-5) 2324354 Emilijui, jis Jums paaiškins. Tai uždarosios akcinės bendrovės "NTSL" vadovas. Jų serveryje patalpinta mūsų internetinė svetainė.
2006-02-02 Radau, kad lietuvišką daktilinę abėcėlę galima atsisiusti iš www.kurtieji.com
2006-02-02 sveiki, sestadienio vakara senamiestyje knibzdete knibzdejo kurciuju, supratau kad vyko kazkokia svente, gal galetumet pasakyt kokia? ar gali paprasti zmones ateiti i jusu renginius pasiziuret?
šeštadienį Vilniaus kurčiųjų reabiltacijos centre buvo švenčiama Tarptautinė kurčiųjų diena. Į renginius kurtieji maloniai kviečia visus norinčius.
2006-02-02 Sveiki, esu neprigirdinti mergina, šiuo metu studijuoju VU. Ar būtų galima gauti kitų neprigirdinčių studentų kontaktinių adresų? Gestų kalbos nemoku, nes mokiausi bendrojo lavinimo mokykloje, todėl sunku rasti panašių žmonių, kurie būtų neprigirdintys ir mokėtų kalbėti ne tik gestų kalba. Būčiau dėkinga, jei padėtumėte:)

Miela Igne,

jei Jūs norite susirasti bendro likimo draugų, nurodykite savo elektroninio pašto  adresą ar telefoną. Juos bus galima patalpinti  laikraštyje "Akiratis" ar šioje internetinėje svetainėje.