KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

Užduoti naują klausimą.

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia

Klausimas Nuomonė


Saugos skaičius : [ 5 ]

* - būtini laukai

2007-02-22 Laba diena. Turiu kurcia dede kuris labai nori bendrauti su panasaus likimo zmonemis. Kur internete butu galima surasti pokalbiu tinklapi ?
Gal kas noretu pabendrauti? Butu smagu jei kas parasytu.Rasykite ausra.slav@gmail.com

Sveiki!

Kovo mėnesį mūsų tinklalapyje bus sukurtas modulis "Forumas", kuriame kurtieji ar neprigirdintieji galės tarpusavyje bendrauti.  

 

 

2007-02-01 Gal kas turite klausos aparatą Phonak? Parašykite atsiliepimus.Vida
2007-01-29 Prasau atsiliepti mergina, kuriai 24 metai ir ji siemet baige magistro studijas KMU. Gal dar yra kurciuju i neprigirdinciu studentu, kurie baige ar dar studijuoja aukstosiose mokyklose magistratura. Labai lauksiu kontakto. Aciu. mano el. pastas g.rudiene@one.lt
2007-01-23 Geriausių kurčiųjų sportininkų rinkimai visiškai neobjektyvūs ir yra niekiniai. Internete anketa praktiskai niekus nebuvo paskelbta - vien tik www.deafcenter.lt. Iš viso įdomu, kiek buvo surinkta anketų. Daugelis kurčiųjų gyvenančių ne Vilniuje apie tokius rinkimus nieko nežinojo. LKSP turi internetinį puslapį, kuris neveikia nuo 2003 metų. Tai gal tada tegu informaciją platina per kitus kurčiųjų internetinius puslapius. Kad ir per LKD puslapį.
2006-08-02 sveiki.
ar priimate i vkrc savanorius kokiai nors veiklai, pvz., padeti organizuoti vasaros stovyklas ar kokiai nors pagalbai ir pan.?
Savanorių pagalba visada laukiama. Kreipkitės į VKR centrą - tel. 2611571.
2006-07-11 svetaine tikrai labai puiki. Tik nezinau, ar tikrai turetu si svetaine informuoti kurciuosius apie kurciuju teises ir pries diskriminavima lietuvos visuomeneje.
2006-06-29 Sveiki,norėčiau patikslinti Lietuvos kochlearinių implantų naudotojų asociacijos adresus:Kaunas, Kovo 11-osios 38-34.El.paštas lkinajolanta@gmail.com Tel. 8 60022936
Ačiū
2006-06-27 Aciu uz tai, kad atsakote.
Labai padejote.
2006-06-20 Noreciau kokio puslapio nuorodos ar informacijos, kaip bendrauti su neprigirdinciu zmogumi. Pastebiu kad jis labai jautrus ir skaudziai reaguoja, jei nesupranta, ka jam norima pasakyti. Noreciau ismokti bendrauti, kad neizeisti, ir suzinoti, koks poveikis jo sveikatai - neprigirdimumas.
Aciu
Jums gali padėti Lietuvos kurčiųjų draugijos psichologė Rūta Mackanienė. Rašykite jai adresu ruta.mackaniene@centras.lt ir susitarsite dėl susitikimo.
2006-06-09 Kreipiuosi i mergina, kuri anksciau ieskojo kitu neprigirdinciu studentu ar siaip jaunu neprigirdinciu zmoniu adresu. As pati neprigirdziu, man24, siemet baigiau magistro studijas KMU. Del neprigirdinciu studentu, tai ju tikrai nera daug, man paciai nepavyko ju rasti. O siaip jau neprigirdinciu zmoniu manau pakankamai daug Lietuvoj..Deja, musu vyriausybe nesugeba net vieno klausos aparato gero pafinansuoti, jau nekalbant kad ju reikia dazniausiai po du, kiekvienai ausiai..