Lietuvos kurčiųjų draugija http://www.lkd.lt Lietuvos kurčiųjų draugija Tuesday, September 25, 2018 20:17 PM lt-LT hourly 1 Lietuvos kurčiųjų draugijoje - Atvirų durų diena! http://www.lkd.lt/enews/id-lkd_naujienos-news-lietuvos_kurciuju_draugijoje_atviru_duru_diena.html 2018-09-24 11:50:58 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-lkd_naujienos-news-lietuvos_kurciuju_draugijoje_atviru_duru_diena.html Šiandien, antrosios Tarptautinės kurčiųjų savaitės antrąją dieną, visas būrys žmonių vaikštinėjo po LKD, sužinojo jos istoriją ir susitiko su prezidentu Kęstučiu! 

Plačiau apie : Lietuvos kurčiųjų draugijoje - Atvirų durų diena!

]]>
Pirmojo LKD Valdybos posėdžio metu buvo išrinktas LKD viceprezidentas http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-pirmojo_lkd_valdybos_posedzio_metu_buvo_isrinktas_lkd_viceprezidentas.html 2018-09-23 17:58:00 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-pirmojo_lkd_valdybos_posedzio_metu_buvo_isrinktas_lkd_viceprezidentas.html Rugsėjo 19 d. įvykusiame pirmajame LKD Valdybos posėdyje susirinko visi naujai išrinktos Valdybos nariai. Per įtemptą darbo ir diskusijų dieną buvo aptarta nemažai klausimų ir pradėta dėlioti penkerių metų Valdybos darbo sistema ir atsakomybės. 

Viena iš įdomiausių kurčiųjų bendruomenei temų - LKD viceprezidento rinkimai. Taip - šiandien buvo oficialiai išrinktas LKD viceprezidentas. Kas tas žmogus? Žiūrėkite video reportaže!

Plačiau apie : Pirmojo LKD Valdybos posėdžio metu buvo išrinktas LKD viceprezidentas

]]>
Sveikiname su Tarptautine gestų kalbų diena! http://www.lkd.lt/enews/id-lkd_naujienos-news-sveikiname_su_tarptautine_gestu_kalbu_diena.html 2018-09-20 14:38:12 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-lkd_naujienos-news-sveikiname_su_tarptautine_gestu_kalbu_diena.html Šiandien, rugsėjo 23 dieną visi švenčiame Tarptautinę gestų kalbų diena, o nuo rytojaus - rugsėjo 24 - 30 dienomis švęsime Tarptautinę kurčiųjų savaitę! 
Kviečiame Jus prisijungti prie organizuojamų renginių, nepriklausomai nuo to ar mokate, ar nemokate gestų kalbą - būkime vieningi ir palaikykime vieni kitus! Sekite naujienas bei informaciją apie vyksiančius renginius. Jūsų dalyvavimas - mums svarbus!
 

Plačiau apie : Sveikiname su Tarptautine gestų kalbų diena!

]]>
Konferencija Seime LKD 80-mečiui paminėti http://www.lkd.lt/enews/id-lkd_naujienos-news-konferencija_seime_lkd_80meciui_pamineti.html 2018-09-20 11:23:44 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-lkd_naujienos-news-konferencija_seime_lkd_80meciui_pamineti.html Konferencija „Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – metis: žvilgsniai į praeities, dabarties ir ateities iššūkius bei galimybės" skirta Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – mečiui. 
Jos metu užsienio ir Lietuvos pranešėjai pristatys pranešimus kurčiųjų bendruomenei aktualiomis temomis. Konferencijoje planuoja dalyvauti Europos kurčiųjų sąjungos atstovai, pranešimą pristatys Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos, LR Vyriausiosios rinkimų komisijos ir kitų organizacijų atstovai.

 

Plačiau apie : Konferencija Seime LKD 80-mečiui paminėti

]]>
Airijos kurtieji protestuoja prieš televiziją dėl diskriminacijos http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-airijos_kurtieji_protestuoja_pries_televizija_del_diskriminacijos.html 2018-09-17 11:11:43 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-airijos_kurtieji_protestuoja_pries_televizija_del_diskriminacijos.html Airijoje šiuo metu vyksta skandalas dėl kurčiųjų diskriminacijos popiežiaus apsilankymo šalyje metu. Įtūžę kurtieji, siekdami teisybės, parašė atvirą laišką, rengia protestus ir surinko net 4000 parašų.

Plačiau apie : Airijos kurtieji protestuoja prieš televiziją dėl diskriminacijos

]]>
Konferencija „Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – metis: žvilgsniai į praeities, dabarties ir ateities iššūkius bei galimybės" http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-konferencija_lietuvos_kurciuju_draugijos_80_metis_zvilgsniai_i_praeities_dabarties_ir_ateities_issukius_bei_galimybes.html 2018-09-14 23:19:13 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-konferencija_lietuvos_kurciuju_draugijos_80_metis_zvilgsniai_i_praeities_dabarties_ir_ateities_issukius_bei_galimybes.html Konferencija „Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – metis: žvilgsniai į praeities, dabarties ir ateities iššūkius bei galimybės". Konferencija skirta Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – mečiui. Konferencijos metu užsienio ir Lietuvos pranešėjai pristatys pranešimus aktualiomis kurčiųjų bendruomenei temomis. Konferencijoje planuoja dalyvauti Europos kurčiųjų sąjungos atstovai, pranešimą pristatys Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos, LR Vyriausiosios rinkimų komisijos ir kitų organizacijų atstovai.

Plačiau apie : Konferencija „Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – metis: žvilgsniai į praeities, dabarties ir ateities iššūkius bei galimybės"

]]>
Kvietimas kurtiesiems į spektaklį gestų kalba Kaune http://www.lkd.lt/enews/id-kurciuju_kulturos_aktualijos-news-16358.html 2018-09-13 11:44:19 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-kurciuju_kulturos_aktualijos-news-16358.html Spektaklis „Getas“ Kauno dramos teatre – apie nacių okupuotą Lietuvą, žydų pasiryžimą išgyventi ir tikėjimą šviesesniu rytojumi net tamsiausiais laikais. Rugsėjo 23 d. – spektaklis su subtitrais, pritaikytas kurtiesiems!

Plačiau apie : Kvietimas kurtiesiems į spektaklį gestų kalba Kaune

]]>
Tarptautinė kurčiųjų savaitė 2018 http://www.lkd.lt/enews/id-kurciuju_kulturos_aktualijos-news-tarptautine_kurciuju_savaite_2018.html 2018-09-06 13:16:15 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-kurciuju_kulturos_aktualijos-news-tarptautine_kurciuju_savaite_2018.html Rugsėjo 23 diena - Tarptautinė gestų kalbų diena, o rugsėjo 24 - 30 dienomis švęsime Tarptautinę kurčiųjų savaitę. Kviečiame Jus prisijungti prie organizuojamų renginių, nepriklausomai nuo to ar mokate, ar nemokate gestų kalbą - būkime vieningi ir palaikykime vieni kitus! Sekite naujienas bei informaciją apie vyksiančius renginius. Jūsų dalyvavimas - mums svarbus!

Plačiau apie : Tarptautinė kurčiųjų savaitė 2018

]]>
Atidarymas restoranas „Pirmas blynas“ http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-atidarymas_restoranas_pirmas_blynas.html 2018-09-05 20:40:43 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-atidarymas_restoranas_pirmas_blynas.html Vyras užklaustas žurnalisto, „Ar nebijote neigiamos žmonių reakcijos?“. Jis atsakė: „Yra dvi žmonių grupės: žmonės iki 35 metų dažniausiai šią idėją palaiko, giria, o žmonės virš 50 metų dažniausiai užduoda klausimų – kodėl, kam to reikia, kaip tai padarysime?“

Plačiau apie : Atidarymas restoranas „Pirmas blynas“

]]>
Nuslėpti Stalino nusikaltimai: Sovietų Sąjungoje buvo žudomi kurtieji http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-nuslepti_stalino_nusikaltimai_sovietu_sajungoje_buvo_zudomi_kurtieji.html 2018-09-05 20:35:54 LKD.LT http://www.lkd.lt/enews/id-naujienos_gestu_kalba-news-nuslepti_stalino_nusikaltimai_sovietu_sajungoje_buvo_zudomi_kurtieji.html 1937 m. gruodį mėn. 35 kurtieji buvo sušaudyti, o likusieji išsiųsti į koncentracijos stovyklą. Iš sušaudytųjų jauniausias buvo 22 metų, o vyriausias 64-erių.

Plačiau apie : Nuslėpti Stalino nusikaltimai: Sovietų Sąjungoje buvo žudomi kurtieji

]]>