Sportas

Vilniuje įvyko 1-asis LKSK taurės kurčiųjų mišraus tinklinio turnyras

Vilniuje balandžio 21 dieną įvyko kurčiųjų mišraus tinklinio turnyras LKSK taurei laimėti. Tai buvo pirmasis toks turnyras Lietuvoje. Jame dalyvavop keturios komandos: vilniečiai „Gestas-1“ bei „Gestas-2“, Panevėžio „Vėjas“ bei Kauno „Tyla“. Po įtemptų kovų turnyrą laimėjo „Gestas-1“ komanda, antrą vietą pelnė Kauno „Tyla“, tretieji liko „gestas-2“, o ketvirti - „Vėjas“.

Tikimės, kad tradicija tęsis ir kitais metais vėl džiaugsimės ne tik turnytru, bet ir didesniu dalyvaujančių komandų būriu!

Kviečiame pasigrožėti kurčiojo fotografo Pauliaus Sapnovo nuotraukomis iš turnyro!

Skaityti plačiau

Vilniuje - Lietuvos kurčiųjų suaugusiųjų bei jaunimo badmintono čempionatas

Typography

Balandžio 26 d. Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre vyko Lietuvos kurčiųjų suaugusiųjų bei jaunimo badmintono čempionatas. Čempionate dalyvavo virš 40 sportininkų iš visos Lietuvos.

Lietuvos kurčiųjų sporto klubo „Gestas“ ataskaitinis susirinkimas.

Typography

Gerb. SK „Gestas“ nariai,

Š.m. balandžio mėn.19 d., ketvirtadienį, 17.30 val., VšĮ Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro salėje (Šv. Kazimiero g. 3,Vilnius) vyks Vilniaus kurčiųjų sporto klubo „Gestas“ narių ataskaitinis susirinkimas. Kviečiame būti aktyviems ir dalyvauti!

Buvęs kurčiųjų krepšinio rinktinės narys E. Kriūnas atstovaus kurčiuosius sportininkus Lietuvos sportininkų asociacijoje

Typography

Buvęs krepšininkas, olimpinis čempionas Edvinas Kriūnas susitiko su šiuolaikinės penkiakovės sportininku, pasaulio čempionu Justinu Kinderiu, su kuriuo aptarė bendradarbiavimo reikalus, kad kurtieji sportininkai gautų lengvatas, pripažinimą ir atstovauti jų teises, nes jie yra tikrai verti pagarbos, kaip ir girdintieji sportininkai. Puiki žinia - Edvinas Kriūnas atstovaus kurčiuosius sportininkus Lietuvos sportininkų asociacijoje!

Prisiminkime: 1981 m. kurčiųjų olimpiados nugalėtojai

Typography

1981 metais Kelno kurčiųjų olimpinėse žaidynėse buvę Vilniaus kurčiųjų mokyklos mokiniai lengvaatletė Ruta Narkeviciutė su SSRS komanda pelnė aukso medalį (4x400 m.) bei plaukikas Sergejus Samochvalovas pelnė du medalius: sidabro (100 m. krūtine) ir aukso (200 m. krūtine).

Baltarusijoje - V. Ivaškevičiaus auksas bei asmeninis rekordas.

Typography

Lietuvos kurčiųjų lengvosios atletikos rinktinės narys Vytenis Ivaškevičius kovo 22 d. Gomelyje (Baltarusija) vykusiame Europos kurčiųjų lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate rutulį nustumė 17,16 m. ir ne tik iškovojo aukso medalį, bet ir pasiekė geriausią asmeninį rezultatą.

Birželio 5-9 dienomis Vilniuje vyks tarptautinis veteranų krepšinio turnyras

Typography

Vilniuje birželio pradžioje laukiama neeilinio kurčiųjų sporto įvykio - birželio 5 - 9 dienomis čia bus surengtas jubiliejintis tarptautinis kurčiųjų veteranų turnyras, kuriame laukiama vyrų ir moterų komandų iš skirtingų Europos šalių. Praėjusiais metais Vilniuje viešėjo Tarptautinės kurčiųjų veteranų krepšinio organizacijos techninis direktorius Zamiras Bishila. Sostinėje jis apžiūrėjo sporto bazes bei viešbučius, kad priimtų sprendimą, ar 2018 m. Vilniuje rengs jubiliejinį turnyrą.

Balandžio 7 dieną vyks salės mišraus tinklinio turnyras. Kviečiame registruoti savo komandą!

Typography

Balandžio 7 dieną Vilniuje įvyks Lietuvos salės mišraus tinklinio turnyras LKSK taurei laimėti. Tai - pirmasis toks turnyras Lietuvoje. Kviečiame komandas iš visos Lietuvos registruotis ir atstovauti savo miestą! Komandą turi sudarytati 6 asmenys - 3 vyrai ir 3 moterys. Jeigu neišeina sudaryti tokios proporcijos, gali būti 4 moterys ir 2 vyrai, tačiau komandoje negali būti daugiau vyrų.

Kelione į varžybas ir maitinimu turėsite pasirūpinti patys. Norėdami dalyvauti su savo komanda, kreipkitės į savo apskrities kurčiųjų sporto klubą.

Mišraus tinklinio turnyrai užsienyje yra populiarūs, jie įtraukiami į kurčiųjų sporto organizacijų projektus, o Estijoje šiuose turnyruose kasmet dalyvauja ypač daug dalyvių. Tikimės, jog ir Lietuvoje atsiiras ši tradicija! Būkite aktyvūs!

Vilniaus "Gesto" krepšinio komanda pelnė trečią vietą Vilniaus krepšinio lygos II divizione

Typography

Kovo 10 dieną Vilniuje baigėsi 2017-2018 m. sezono Vilniaus krepšinio lyga. II diviziono mažajame finale (dėl 3-4 vietų) žaidė Gestas-VKM-2000. Gestas laimėjo 61:57 (15:21, 25:17, 7:8, 14:11). Gesto komandos nariai pelnė tokius taškus: Janis Skakun (30), Algirdas Pazdrazdis (15), Lukas Pečiulis (7), Vytautas Vanagas (5), Kęstutis Vasilevičius (4), Tomas Atgalainis (0), Matas Songinas (0). Karolis Katutis nežaidė.

Vilniečiai iškovojo trečią vietą veteranų turnyre

Typography

Birželio 7-10 dienomis Salonikuose (Graikija)  vyko devynioliktasis tarptautinis kurčiųjų veteranų krepšinio  turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė Vilniaus „Gestas“ komanda.

Laidoje „Septynios Kauno dienos“ - reportažas apie kurčiuosius krepšininkus!