Vilniuje įvyko 1-asis LKSK taurės kurčiųjų mišraus tinklinio turnyras

Vilniuje balandžio 21 dieną įvyko kurčiųjų mišraus tinklinio turnyras LKSK taurei laimėti. Tai buvo pirmasis toks turnyras Lietuvoje. Jame dalyvavop keturios komandos: vilniečiai „Gestas-1“ bei „Gestas-2“, Panevėžio „Vėjas“ bei Kauno „Tyla“. Po įtemptų kovų turnyrą laimėjo „Gestas-1“ komanda, antrą vietą pelnė Kauno „Tyla“, tretieji liko „gestas-2“, o ketvirti - „Vėjas“.

Vilniaus ,,Gesto“ pirma tinklinio komanda pasiekė visas trejas pergales nugalėdama atitinkamai Kauno „Tyla“ rezultatu 2:1 (26:24,24:26,15:12), Vilniaus „Gestas“ antrą komandą 2:0 (25:16,25:15),  Panevėžio „Vėjas“ 2:0 (25:10,25:14) komandas bei tapo pirmojoi turnyro nugalėtojais. Vilniaus komandoje žaidė ir nugalėtojais tapo Danutė Šerelienė, Saulutė Pliuškienė, Jūratė Navikienė, Robertas Pavliučionokas, Adas Aužbikavičius, Karolis Lukošius, Tomas Atgalainis. Antra turnyre liko Kauno „Tyla“ komanda, kuri rezultatu  2:0 (25:19,25:16) nugalėjo Vilniaus antrą komandą bei 2:0 (25:16,25:6) laimėjo prieš Panevėžio komandą ir patyrė vieną nesėkmę runtynėse su vilniečiais. Trečia liko Vilniaus ,,Gestas“ antra tinklinio komanda, kuri rezultatais 2:0 (25:5,27:25) nugalėjo Panevėžio komandą bei patyrė dvi nesėkmes prieš Vilniaus pirmą komandą ir Kauno komandas. Ketvirtą vietą užėmė Panevėžio „Vėjas“.

Varžybų uždarymo metu komandas  apdovanojo gražuole taure bei medaliais  Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto vyr. specialistas Mantas Stankevičius ir Vilniaus kurčiųjų sporto klubo „Gestas“ prezidentas Arūnas Kubaitis.  Komandų vardu dėkojame Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto atstovams ir Vilniaus kurčiųjų sporto klubo „Gestas“ vykdytojams, prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

Sekantis turnyras vyks Kaune 2019 metais.

Tikimės, kad tradicija tęsis ir kitais metais vėl džiaugsimės ne tik turnyru, bet ir didesniu dalyvaujančių komandų būriu!

Turnyro vyr.teisėjas Arūnas Kubaitis

Kviečiame pasigrožėti kurčiojo fotografo Pauliaus Sapnovo nuotraukomis iš turnyro!